hi-fi

Fezz Audio Sculptor w Q21

news |
niezdefiniowano - Fezz Audio Sculptor w Q21

Najnowsze listwy zasilające Fezz Audio Sculptor pojawiły się w ofercie salonu Q21.

Fezz Audio Sculptor Super do listwa zasilająca, dedykowana do sprzętu klasy hi-fi i hi-end. Metalowa obudowa o grubości ścianki 2mm, wykończona ekskluzywnym panelem ze szczotkowanego aluminium, osadzona została na czterech stopach antywibracyjnych.

Dodatkowo wyklejona wewnątrz matą w celu minimalizacji drgań i ich niekorzystnego wpływu na pracę sprzętu audio. Zastosowane rodowane gniazda schuko umożliwiają wygodne fazowanie podłączonych do niej urządzeń. Jedno gniazdo wyposażone jest w filtr składowej stałej DC Blocker, pozostałe cztery to gniazda wysokoprądowe.
Fezz Audio Sculptor w Q21
Fezz Audio Sculptor Reference to flagowy model listwy, wyposażone w złocone gniazda schuko Furutech. Dwa gniazda wyposażone są w filtr składowej stałej DC Blocker, trzy kolejne to gniazda wysokoprądowe oraz jedno gniazdo z napięciem symetryzowanym i separowanym od sieci z możliwością przerwania pętli masy GROUND LIFT. W listwie Sculptor Reference znajdziemy precyzyjny, podświetlany woltomierz LCD z bargrafem analogowym, dokonujący trzech pomiarów napięcia sieciowego w ciągu sekundy z 0,5% dokładnością.
Fezz Audio Sculptor w Q21
Firma Q21 serdecznie zaprasza do salonu stacjonarnego Q21 na prezentacje akcesoriów zasilających Fezz Audio oraz do sklepu on-line. Oczywiście istnieje możliwość wypożyczenia listwy i sprawdzenia skuteczności w swoim systemie audio. Link do oferty w sklepie on-line - https://www.q21.pl/product/search?query=sculptor
Źródło: informacja prasowa Q21