kino domowe

SUBWOOFERY REL SERII B

news |

Inżynierowie firmy REL stosują w życiu zasadę: „Rób jedną rzecz, ale rób ją perfekcyjne”. Dlatego REL produkuje tylko i wyłącznie systemy subbasowe.

Inżynierowie firmy REL stosują w życiu zasadę: „Rób jedną rzecz, ale rób ją perfekcyjne”. Dlatego REL produkuje tylko i wyłącznie systemy subbasowe.
Systemy serii B to masywne urządzenia, które pozwalają na odtworzenie głębokiego basu w dużych pomieszczeniach, jednocześnie zachowując jego szybkość i mocne uderzenie. Umieszczenie głośnika z przodu obudowy pozwala na generowanie wysokich poziomów głośności nawet w pokojach o trudnej akustyce. Natomiast fala dźwiękowa z tylnej strony głośnika jest prowadzona przez długi labirynt, którego zakończeniem jest duży port znajdujący się na spodzie obudowy. Seria B składa się z trzech urządzeń: B1, B2 oraz B3. Wzmacniacze mocy zawierają niezbyt często spotykane tranzystory MOSFET zamknięte w masywnych metalowych obudowach, pozwalających na osiągnięcie dużych wartości: 200W (B3), 300W (B2) oraz 500W (B1). W systemach B2 oraz B3 zastosowano 10” głośnik o dużym wychyleniu membrany, a w B1 przetwornik 12”. Waga najcięższego z subwooferów wynosi 43kg.
Obudowy systemów serii B są dostępne w kolorze czarnym oraz w fornirze wiśniowym, klonowym i różanym. Ceny urządzeń REL serii B w kolorze czarnym wynoszą: 5.590zł (B3), 7.150zł (B2) oraz 8.690zł (B1). Wykończenie fornirowane kosztuje odpowiednio: 6.190zł, 7.790zł oraz 9.290zł.
INFO www.voice.com.pl