hi-fi

Focal Celestee

news |
niezdefiniowano - Focal Celestee

W ofercie francuskiej firmy Focal pojawiły się nowe luksusowe słuchawki mobilne Celestee wyróżniające się wyrafinowanym wyglądem i brzmieniem.

Po premierze modelu Stellia w 2019 roku firma Focal przedstawiła nowe, luksusowe słuchawki mobilne Celestee. Te słuchawki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i niebieskim wykończeniem, jak też zapewniają bezkompromisową jakość reprodukcji dźwięku, co jest dowodem na doświadczenie francuskiej marki w dziedzinie hi-end audio. Focal jest obecny na rynku słuchawek od 2012 roku, rozwijając powszechnie uznaną kolekcję słuchawek o konstrukcji otwartej jak i zamkniętej.

Zupełnie nowy kolor navy blue

Focal koncentruje się na łączeniu wyrafinowanych odcieni w celu stworzenia słuchawek o bardzo oryginalnej prezencji, unikalnej w swoim segmencie rynku. Marka wybrała kolor Navy Blue w wyniku współpracy z wybitnym projektantem i kolorystą produktu. Ten odcień po raz pierwszy pojawił się w kolekcji Focal i harmonijnie łączy się z wykończeniem Soft Copper.
Focal Celestee

Unikalne podejście Focala

Od ponad 40 lat Focal charakteryzuje się francuską innowacyjnością i produkcją. Inżynierowie zainspirowani doświadczeniem zdobytym podczas pracy ze słuchawkami Elegia wprowadzili nowatorskie rozwiązania akustyczne wewnątrz nauszników Celestee. Dźwięk jest precyzyjny, zrównoważony i ma piękną głębię basu. Ta ekskluzywna technologia została udoskonalona przez francuski savoir-faire marki Focal: po zakończeniu pięciu etapów produkcji przetworników głośnikowych są one testowane i mierzone, a następnie implementowane w słuchawkach przez dedykowane zespoły w celu zapewnienia bezkompromisowej jakości dźwięku.
Focal Celestee

Doskonałe materiały i komfort

Do produkcji Celestee wykorzystano wyłącznie szlachetne materiały. Po raz kolejny zwracamy uwagę na każdy szczegół, przenośne etui z termoformowanej plecionki pasuje kolorystyką do słuchawek. Czyste linie aluminiowego jarzma tworzą kontrolowaną geometrię, która idealnie dopasowuje się do głowy, zapewniając jednocześnie optymalny chwyt. Wybór pałąka ze skóry półanilinowej i mikrofibry, a także skórzanych nauszników zapewnia dodatkowy komfort, oferując jednocześnie doskonałą izolację akustyczną, niezależnie od tego, czy używamy Celestee w domu, w biurze czy w podróży.
Focal Celestee
Słuchawki Focal Celestee są już dostępne na rynku. Ich cena detaliczna wynosi 4.599 złotych.
Źródło: informacja prasowa FNCE