hi-fi

Tivoli Audio ART (Gen. 2)

news |
niezdefiniowano - Tivoli Audio ART (Gen. 2)

Tivoli Audio wprowadza do swoich nowych produktów z serii ART drugiej generacji obsługę Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Amazon Alexa.

Tivoli Audio zapowiedział wprowadzenie unowocześnionych wersji swoich urządzeń z serii ART, określanych teraz mianem Generation 2. Modele te zachowują stylistykę i główne założenia konstrukcyjne swoich poprzedników, ale dodatkowo wspierają AirPlay 2 i Chromecast lub AirPlay 2 i Alexa. Dzięki temu nowe urządzenia Tivoli Audio będą jeszcze łatwiej integrowały się z domowymi systemami audio.

Ikoniczne wzornictwo Tivoli Audio pozostaje ponadczasowe, ale technika cały czas idzie naprzód. Wraz z nieustannie rozwijającym się rynkiem inteligentnej domowej rozrywki projektanci Tivoli Audio uznali, że nadszedł czas, aby udoskonalić serię ART.
Tivoli Audio ART (Gen. 2)
Mając na uwadze zachodzące zmiany, Tivoli Audio stworzył ART Generation 2, radio Model One Digital i system muzyczny typu all-in-one Music System Home. Łącząc najnowsze rozwiązania techniczne, materiały klasy premium i minimalistyczne wzornictwo z wysokiej jakości dźwiękiem, który stał się synonimem Tivoli Audio, celem projektantów jest, aby inteligentny dom był równie zaawansowany technicznie, jak stylowy.
Podczas opracowywania urządzeń nowej generacji projektanci wzięli pod uwagę fakt, że inteligentne domy na całym świecie różnią się od siebie, a także to, że dostęp do sieci Wi-Fi oraz preferencje dotyczące serwisów strumieniowych audio wyglądają odmiennie w różnych krajach. Oczywiście równie ważny aspektami były wrażenia użytkownika, jakość i łatwość użytkowania.
Tivoli Audio ART (Gen. 2)
W odpowiedzi Tivoli Audio stworzyło ART Generation 2, Model One Digital i Music System Home z wbudowanymi AirPlay 2 oraz Google Chromecast. Dzięki ww. technologiom wspomniane urządzenia zapewniają fantastyczne wrażenia audio i wyróżniają się bogactwem funkcji, a przy tym pozostają łatwe w użytkowaniu. Co więcej, modele te obsługują zarówno pasmo Wi-Fi 2,4 GHz, jak i 5 GHz.
Kolejnym krokiem, który robi Tivoli Audio, jest wprowadzenie wersji ART Generation 2 głośników Cube i ORB/Sphera. Modele te obsługują AirPlay 2 i sterowanie głosowe Amazon Alexa. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z serii ART, nowe funkcjonalności dopełniają szeroką gamę kompatybilnych źródeł muzyki, takich jak Spotify Connect, Tidal, YouTube Music i Pandora, a także możliwość odtwarzania dźwięku poprzez łączność bezprzewodową Bluetooth lub przy wykorzystaniu tradycyjnego połączenia przewodowego.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan