hi-fi

Wireworld Platinum Starlight 8 USB 2.0

news |
niezdefiniowano - Wireworld Platinum Starlight 8 USB 2.0

To kolejna generacja interkonektu USB, a celem twórców było stworzenie kabla o niesamowitej czystości harmonicznej i dynamicznej ekspresji.

W ciągu dekady od wprowadzenia oryginalnego interkonektu USB Platinum Starlight, seria ta zyskała wyjątkowe uznanie, zarówno ze strony profesjonalnych recenzentów audio na całym świecie, jak i użytkowników. Przeniesienie tego sukcesu na jego nową generację wymagało opracowania nowej geometrii przewodników, zastosowania lepszych ekranów i najlepszego dostępnego materiału izolacyjnego.

Wyjątkowa geometria przewodników Uni-Path firmy Wireworld minimalizuje zakłócenia i przesłuchy, dzięki czemu jest on znacznie lepszy niż poprzednie konstrukcje. Kabel wykorzystuje również ekrany o podwójnej grubości oraz w pełni izolowany i filtrowany przewód zasilający, aby zmaksymalizować czystość dźwięku. Niezwykle cicha izolacja Composilex 3 redukuje szum tryboelektryczny w przewodach sygnałowych, maksymalizując pochłanianie szumów izolowanego przewodu zasilającego.
Wireworld Platinum Starlight 8 USB 2.0
Te zaawansowane cechy konstrukcyjne i poprawione materiały sprawiają, że Platinum Starlight 8 USB to najlepszy dostępny kabel do odtwarzania naturalnego akustycznego instrumentów i głosów.
Ten flagowy kabel USB2.0 trzeciej generacji wyposażono we wtyki z włókna węglowego i pięć opcji zakończenia, w tym z najnowszym złączem typu C. Wzorem poprzednich generacji przewodniki sygnałowe wykonano z litego srebra, a przewody zasilające izolowane są w płaskim profilu zewnętrznym. Poprawki w stosunku do poprzedniego modelu Platinum Starlight 7 obejmują wyjątkowo cichą izolację Composilex 3 i ekskluzywną geometrię Uni-Path, która minimalizuje zakłócenia, zapewniając realistyczną jakość dźwięku.
Wireworld Platinum Starlight 8 USB 2.0
Platinum USB 8 jest obecnie na końcowym etapie projektowania i wkrótce trafii do produkcji. Firma zapewnia, że warto poczekać!
Źródło: informacja prasowa Audio Center