s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Audio Pro SW-10

news |
niezdefiniowano - Audio Pro SW-10

Nowy subwoofer SW-10 został pomyślany jako idealne dopełnienie wcześniej wprowadzonych przez Audio Pro kolumn głośnikowych A26 i A36.

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje nowy produkt utytułowanego szwedzkiego producenta, firmy Audio Pro. Model SW-10 to subwoofer, który przykuwa uwagę wzornictwem i imponuje swoimi możliwościami.

Niezwykła umiejętność Audio Pro tworzenia urzekającego dźwięku, który zachwyca międzynarodową publiczność jest już szeroko znana i potwierdzona wieloma nagrodami. Co ciekawe, trwająca już od 42 lat historia firmy rozpoczęła się od poświęcenia się długiemu rozwojowi i produkcji subwooferów. Modele te miały innowacyjną konstrukcję, opracowaną przez założyciela firmy tzw. technologię ACE-Bass. Gwarantowała ona jakość dźwięku, która w zaledwie kilka lat zapewniła marce rozgłos i wyjątkową reputację w branży audio. Wczesne modele, takie jak Audio Pro B2.50 i B4.200, do dziś są mile wspominane przez audiofilów.
Audio Pro SW-10
Konstrukcja SW-10 znacznie różni się od tej stosowanej w tradycyjnym subwooferze. Zamiast dużej, gładkiej obudowy, Audio Pro nadaje całości niesamowity charakter poprzez umieszczenie na bokach widocznych pasywnych radiatorów. Przełamując gładką i pozbawioną faktury strukturę, obudowa staje się bardziej intrygująca i delikatna wizualnie. W rzeczywistości, przy pierwszym kontakcie wiele osób może postrzegać te bierne membrany jako punkt centralny subwoofera, co już samo w sobie staje się obietnicą spełnienia oczekiwań Audio Pro dotyczących wyjątkowej stylistyki subwoofera i potężnego dźwięku, który sprawia na odbiorcach tak ogromne wrażenie, jak wcześniejsze modele.
Audio Pro SW-10
Subwoofer Audio Pro SW-10 pojawi się w sprzedaży w połowie grudnia br. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, białej i czarnej, a jego poglądowa cena detaliczna wyniesie 1.799 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan