hi-fi

TEAC TN-280BT-A3

news |
niezdefiniowano - TEAC TN-280BT-A3

Udoskonalona wersja gramofonu TN-280BT została wyposażona w wkładkę Audio-Technica AT3600L, co przełożyło się na jeszcze wyższą jakość dźwięku.

TEAC rozpoczął sprzedaż swojego udoskonalonego gramofonu TN-280BT. W najnowszej odsłonie tego modelu, określanego mianem TN-280BT-A3, projektanci zastosowali wkładkę Audio-Technica AT3600L.

Gramofon TEAC TN-280BT-A3 łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. To urządzenie dla prawdziwych entuzjastów analogowego dźwięku, którzy chcą także cieszyć się wygodą, jaką zapewnia łączność bezprzewodowa. Model ten dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu może współpracować z dowolnym wzmacniaczem, także tym bez wejścia Phono, a za sprawą łączności Bluetooth umożliwia przesyłanie dźwięku wprost do głośników lub słuchawek obsługujących ten rodzaj łączności bezprzewodowej.
TEAC TN-280BT-A3
Wysoka jakość dźwięku TN-280BT-A3 to suma perfekcyjnego zgrania wszystkich elementów, które wpływają na brzmienie. Wkładka MM Audio-Technica AT3600L, mocowana do statycznie zbalansowanego ramienia, pomaga wydobyć na światło dzienne wszystkie dźwiękowe detale i zapewnia czystość brzmienia. Podstawa gramofonu wykonana jest z płyty MDF o wysokiej gęstości, dzięki czemu skutecznie tłumi wibracje i rezonans. Ponadto projektanci zastosowali paskowy napęd, który również ogranicza ryzyko przenoszenia drgań generowanych przez pracujący układ napędowy. Płyta obraca się na talerzu odlewanym z aluminium, urządzenie może odtwarzać winylowe krążki z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan