s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL Club Pro+ TWS

news |
niezdefiniowano - JBL Club Pro+ TWS

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe NC, dzięki którym usłyszysz wszystkie dźwięki, które chce się usłyszeć i żadnych niepożądanych.

JBL Club Pro+ TWS dotrzymują kroku użytkownikowi w każdych warunkach – od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni. Muzyka napędza cały dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS zapewniają najwyższą wydajność i prawdziwą bezprzewodowość. Bezproblemowo łączą się z urządzeniem źródłowym z systemem Android bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmie się z etui. Użytkownik może również zmieniać zakres dźwięków, które mają docierać do niego ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jest i co robi.

W momencie odbierania połączeń, trzy mikrofony pozwalają prowadzić rozmowę bez rozpraszających hałasów. To całodzienny komfort, a także bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu "nothing-to-plug-in" oraz legendarny dźwięk JBL Pro Sound. Legendarny dźwięk JBL Pro Sound sprawia, że lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco. Bezpłatna aplikacja JBL My Headphones pozwala dostosować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, tworzone przez najlepszych DJ-ów na świecie.
JBL Club Pro+ TWS
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia) przyda się na przykład, gdy chce się zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok w zatłoczonej kawiarni. Wystarczy włączyć funkcję aktywnej redukcji szumów i nie dać się rozpraszać. Natomiast gdy użytkownik przemieszcza się w tłumie ulicznym istotnym jest, by dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszać się bezpiecznie. Tak samo, gdy chce się porozmawiać ze współpracownikami. Tutaj sprawdzi się funkcjonalność TalkThru, która łatwo pozwala nawiązać taką rozmowę bez wyciągania słuchawek z uszu.
Dzięki technologii Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z urządzeniem źródłowym z systemem Android następuje od razu po otwarciu obudowy. Nie trzeba zastanawiać się, którą słuchawkę chwycić najpierw, gdyż z wszystkich funkcji można korzystać na każdej z nich. Ponadto, dzięki funkcji Perfect Stereo klarowność głosu staje się jeszcze większa. Rozmowa telefoniczna na zewnątrz nawet w wietrzny dzień przestaje być problemem. Technologia kształtowania wiązki 3 mikrofonów zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, a jednocześnie eliminuje hałas z otoczenia.
JBL Club Pro+ TWS
Słuchawki JBL Club Pro+ TWS to całodzienne bezprzewodowe zasilanie – do 8 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 24 godziny z etui ładującego. Funkcja szybkiego ładowania pozwala już w 10 minut uzyskać kolejną godzinę działania z etui ładującego. Ponadto stylowe, ergonomiczne etui ładujące zapewnia zarówno całkowicie bezprzewodowe ładowanie Qi, jak i złącza USB typu C.
Wygoda korzystania ze wsparcia asystentów głosowych przejawia się między innymi tym, że wystarczy dotknąć ikony logo JBL, aby porozmawiać z Google lub aktywować Amazon Alexa. Trzy czułe mikrofony oznaczają, że cyfrowy asystent nie będzie miał żadnych problemów z usłyszeniem lub zrozumieniem użytkownika. Jednoczęściowa konstrukcja zapewnia całodzienny komfort. Przy pierwszym użyciu słuchawek pobrana aplikacja JBL przeprowadzi użytkownika przez prosty test tłumienia, aby zagwarantować najlepsze dopasowanie dzięki dołączonym wkładkom dokanałowym w trzech rozmiarach. Z bezpłatną aplikacją JBL My Headphones zyskuje się jeszcze większą kontrolę i możliwości personalizacji brzmienia.
JBL Club Pro+ TWS

Specyfikacja JBL Club Pro+ TWS:

  • Przetwornik: przetwornik dynamiczny 6,8 mm
  • Zasilanie: 5 V, 1 A
  • Słuchawki: 6,85 g każda (13,7 g łącznie)
  • Etui ładujące: 55,4 g
  • Typ baterii słuchawkowych: litowo-polimerowe (3,7 V, 55 mAh)
  • Typ baterii etui ładującego: litowo-polimerowa (3,7 V, 660 mAh)
  • Czas ładowania (USB typu C): 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
  • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i ANC: do 6 godz.
  • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i wyłączoną technologią ANC: do 8 godzin
  • Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 20 kHz
  • Impedancja: 16 omów
  • Czułość: 102 dB SPL przy 1 kHz/1 mW
  • Maks. SPL: 99 dB
  • Czułość mikrofonu: -6 dBV przy 1 kHz/Pa
  • Wersja Bluetooth: 5.1
  • Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 899 złotych.
Źródło: informacja prasowa Suport