s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Thivan Labs w Polsce

news |
niezdefiniowano - Thivan Labs w Polsce

Firma Galeria Audio została dystrybutorem na terenie Polski elektroniki i kolumn głośnikowych wietnamskiej manufaktury Thivan Labs.

Thivan Labs założona została w Wietnamie w 2008 roku przez dwóch inżynierów ThiHoang Nguyen i Van Anh Nguyen, którzy ukończyli studia na wydziale Elektrycznym i Elektronicznym Uniwersytetu Technologii w Ho Chi Minh. Stworzona przez nich firma, to kontynuacja pasji do budowania wzmacniaczy lampowych. W efekcie oprócz rozbudowanej serii wzmacniaczy zintegrowanych powstały też monobloki i seria wysokoskutecznych kolumn opartych na dużych papierowych membranach. Dzięki zastosowaniu głośników z papierową membraną o dużej średnicy oraz tuby średniotonowej kolumny uzyskują swobodny, lekki i nieskompresowany dźwięk, dający wrażenie obcowania z muzyką na żywo.

Konstruktorom Thivan Labs przyświeca chęć budowania urządzeń o wysokiej jakości wykonania i brzmienia. Dzięki temu wszystkie produkty Thivan Labs osiągają bardzo dobre walory techniczne, doskonały dźwięk i elegancki wygląd. Zarówno wzmacniacze jak i kolumny cechuje klasyczny, ponadczasowy design, a urządzenia z łatwością wtapiają się w zarówno nowoczesne jak i rustykalne wnętrza stając się ich wielka ozdobą.
Thivan Labs 2111 Gold Single Ended
Wzmacniacze lampowe i kolumny głośnikowe Thivan Labs sprzedawane są w Wietnamie i na całym świecie. Produkty te znakomicie przyjęły się na bardzo trudnym i wymagającym niemieckim rynku, sprzedawane są również na Wyspach Brytyjskich, Hiszpanii i Skandynawii co niewątpliwie świadczy o tym, że Thivan Labs oferuje sprzęt o atrakcyjnym stosunku jakości do ceny. Oferta obejmuje cały przekrój produktów od dzielonych konstrukcji, kolumn z osobnymi subwooferami po niedrogie produkty, które odpowiadają ograniczonemu budżetowi klienta.
Thivan Labs Grand Horn

Oferta urządzeń elektronicznych Thivan Labs obejmuje:

  • Wzmacniacze mocy na lampach 833, 845, 805, 211, 811
  • Wzmacniacze zintegrowane na lampach 300B, 805, 211i 811
  • Przedwzmacniacze liniowe
  • Przedwzmacniacze gramofonowe
  • Wzmacniacze słuchawkowe
  • Trzy modele przetworników cyfrowo-analogowych: DAC 9038, DAC Grand 2020, DAC X-Grand 2020

Jeśli chodzi o ofertę kolumn, to rozpoczynają ją małe monitory S3, monitory typu full range10, następne to podłogowe S5, S6, S8, kolejne w bogatej ofercie kolumn to jedne z najpopularniejszych Erosy 9 Anniversary, następne to kolumny tybu Open Baffle-Grande Open po nich Grande Horn - chyba najpiękniejsze, stawkę kończy Anteros 9 otwarte Open Baffle opcjonalnie z osobnymi aktywnymi subwooferami.
Tak bogata oferta sprawia, że bez względu na wielkość pomieszczenia, rodzaj słuchanej muzyki oraz budżet każdy może znaleźć coś dla siebie.
Źródło: informacja prasowa Galeria Audio