hi-fi

Bluesound PULSE SUB+

news |
niezdefiniowano - Bluesound PULSE SUB+

Bluesound, producent wysokiej klasy bezprzewodowych odtwarzaczy hi-res multiroom, prezentuje PULSE SUB+, całkowicie nowy subwoofer dopełniający firmowy ekosystem.

Podobnie jak pozostałe modele z rodziny Bluesound, PULSE SUB+ jest konstrukcją opracowaną od podstaw i stworzoną tak, aby w jednym eleganckim produkcie łączyła praktyczność z wydajnością i wysoką jakością dźwięku. 200-milimetrowy przetwornik niskotonowy o długim skoku membrany i wzmacniacz o mocy 150 W z układem DSP pozwalają odtwarzać głęboki bas schodzący do 24 Hz. Pod względem akustycznym projekt subwoofera jest zgodny z muzycznym dziedzictwem hi-fi marki Bluesound, dzięki czemu konstrukcja ta zapewnia zwarty, szybki, muzykalny dźwięk, idealny podczas słuchania muzyki i oglądania projekcji filmowych.

Bluesound dążył do tego, aby uzyskać maksymalną moc wyjściową przy minimalnych rozmiarach (45 cm szerokość x 30 cm wysokość x 14,6 cm głębokość), co ułatwia wykorzystanie urządzenia w dowolnym pomieszczeniu i wystroju wnętrza. Projektanci pozostają wiernymi tezie, że subwoofer nie musi być duży ani imponujący. Ta filozofia projektowania skutkuje eleganckim, kompaktowym i wszechstronnym produktem, który zapewnia mnóstwo radości zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i estetyki.
Bluesound PULSE SUB+

Po prostu dodaj bas

Bluesound zaprojektował swoje urządzenie tak, aby było proste w obsłudze. Kluczowym elementem jest aplikacja BluOS Controller, która umożliwia szybkie skonfigurowanie SUB+ i połączenie go z dowolnym produktem Bluesound. Dzięki wbudowanemu BluOS użytkownik może cieszyć się prostym i intuicyjnym sterowaniem głośnością oraz regulacją zwrotnicy i fazy. Łatwa obsługa oprogramowania oznacza więcej opcji i większą precyzję, ponieważ użytkownicy w pełni koncentrują się na najlepszych ustawieniach zapewniających idealne wrażenia audio.
Bluesound PULSE SUB+

Ustaw w dowolnym miejscu

Bluesound uważa, że subwoofer wcale nie musi być duży, czy też okazały, ale powinien zapewniać elastyczność podczas instalacji. SUB+ dostarczany jest wraz z uchwytem ściennym, co pozwala umieścić ten wszechstronny model w niemal dowolnym miejscu w pokoju. Magnetyczne gumowe nóżki pozwalają ustawić SUB+ pionowo za lub obok sofy bądź krzesła. Ponadto urządzenie można również umieścić poziomo pod kanapą lub pod stołem. Łączność bezprzewodowa i wybór wykończenia w kolorze czarnym lub białym zapewnia jeszcze szerszą gamę opcji.
Bluesound PULSE SUB+

Połącz wszystko razem

Dzięki bogatym możliwościom BluOS, 200-milimetrowemu przetwornikowi, wzmacniaczowi o mocy 150 W z układem DSP oraz wszechstronności w instalacji i łączności, PULSE SUB+ jest prawdziwie fantastycznym dopełnieniem praktycznie każdego systemu domowej rozrywki. Za sprawą dynamicznej mocy i głębi, która budzi niesamowite emocje, SUB+ jest idealną konstrukcją dla miłośników filmów i muzyki. Aby cieszyć się jeszcze mocniejszym basem, wystarczy dodać drugi SUB+ poprzez aplikację BluOS Controller i zoptymalizować ustawienia w pomieszczeniu dzięki zaawansowanym elementom kontroli audio.
Bluesound PULSE SUB+
Tak jak wszystkie modele głośników Bluesound PULSE, projekt akustyczny i dostrojenie brzmienia przeprowadzono w kanadyjskim Narodowym Instytucie Badawczym (NRC) przez renomowany zespół projektantów i inżynierów firmy Lenbrook.

Najważniejsze cechy Bluesound PULSE SUB+:


  • 150 W. Całkowicie nowy wzmacniacz o mocy 150 W z DSP i specjalnie zaprojektowanym zasilaniem pozwala SUB+ grać głośniej i odtwarzać głębszy bas.
  • 200 mm. Zastosowany 200-milimetrowy przetwornik tłoczy więcej powietrza i zapewnia wzmacniaczowi większe pole do działania.
  • Bezprzewodowy. Subwoofer hi-fi Wi-Fi. Bez kabli, bez bałaganu, bez kłopotów.
  • BluOS. Wiodący na świecie system high-res multiroom łączy SUB+ z innymi odtwarzaczami Bluesound oraz kilkoma obsługującymi BluOS odtwarzaczami NAD Electronics, z precyzyjną obsługą poprzez aplikację BluOS.
  • Korzystaj z niego wszędzie. Dzięki funkcjonalnej, kompaktowej konstrukcji, przygotowanej pod kątem pracy w licznych konfiguracjach, w dowolnym pomieszczeniu i wystroju wnętrza, SUB+ zwiększa łatwość instalacji.

Bluesound PULSE SUB+ (poglądowa cena detaliczna 3.799 zł) dostępny jest z wykończeniem czarnym lub białym i sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań. Aby ułatwić instalację, urządzenie dostarczane jest wraz z uchwytem ściennym i magnetycznymi gumowymi nóżkami. Dostępny już teraz w przedsprzedaży, w salonach audio-wideo pojawi się w czwartym kwartale 2020 r.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan