hi-fi

Beyerdynamic T1 i T5 v3

news |
niezdefiniowano - Beyerdynamic T1 i T5 v3

Trzecia generacja słuchawek Beyerdynamic T1 i T5 urzeka entuzjastów muzyki wyjątkowym dźwiękiem i wysokiej jakości wzornictwem.

Nowe słuchawki T1 i T5 (3rd Gen) firmy beyerdynamic łączą w sobie znakomity design z precyzyjnie dostrojonym dźwiękiem. Oba modele słuchawek zapewniają audiofilom zoptymalizowaną akustykę i design bliższy doskonałości. Trzecia generacja tych arcydzieł inżynierii gwarantuje wyrafinowaną ucztę muzyczną.

Wyjątkowa jakość konstrukcji słuchawek T1 i T5 została również doceniona przez German Design Award 2021, która nagrodziła je w kategorii "Doskonały projekt produktu - rozrywka".

Legendarna technologia, doskonały dźwięk

Słuchawki T1 i T5 zawsze imponowały precyzyjnym, lecz przejrzystym dźwiękiem, którego podstawę stanowi legendarna technologia Tesla beyerdynamic. Trzecia generacja tych arcydzieł inżynierii przenosi wrażenia słuchowe na jeszcze wyższy poziom.
Beyerdynamic T1 v3
Słuchawki T1 dzięki swej otwartej konstrukcji zapewniają holistyczny i prawdziwie trójwymiarowy dźwięk. Dzięki przetwornikom Tesla słuchacze poczują się tak, jakby znaleźli się w samym środku koncertu na żywo. W tej generacji słuchawek przestrzenny dźwięk otrzymał delikatne wzmocnienie basów, co zapewnia cieplejsze brzmienie.
Beyerdynamic T1 v3
T5 to zamknięte słuchawki audiofilskie zapewniające imponujące wrażenia dźwiękowe. Słuchacze mogą w pełni cieszyć się swoją muzyką, ponieważ hałasy otoczenia są zredukowane. Przetworniki zostały ustawione w klasycznym nachyleniu, aby zapewnić czysty i naturalny dźwięk. Ta generacja słuchawek oferuje jeszcze doskonalsze wrażenia dźwiękowe, dzięki szczególnie autentycznej reprodukcji dźwięków, dostrojonej pod kątem wyjątkowego realizmu, zwłaszcza w górnej średnicy. Wokale i instrumenty są przejrzyste, wyraźnie zauważalne; muzyka brzmi jak podczas występu na żywo.
Beyerdynamic T1 v3
Oba modele słuchawek są zasilane przetwornikami opartymi na legendarnej technologii Tesla firmy beyerdynamic. Opracowane i wyprodukowane w siedzibie Beyerdynamic w Heilbronn, przetworniki Tesli zapewniają wysoką reprodukcję dźwięku, nawet jeśli za źródło służy mniej niż doskonały odtwarzacz muzyki. Oba modele posiadają certyfikat Hi-Res Audio i gwarantują odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Każdy utwór jest odtwarzany ze wszystkimi szczegółami - żadne inne słuchawki nie oddają oryginalnego nagrania tak wiernie.

Niemieckie rzemiosło w każdym szczególe

W obu modelach słuchawek technologia dźwięku łączy się z wysokiej klasy materiałami i wzornictwem. Wyjątkową elegancję słuchawek T1 i T5 nadają jarzma z anodowanego, szczotkowanego aluminium i opaski pokryte Alcantara.
Beyerdynamic T5 v3
Pokrywa obudowy T1 wygląda oszałamiająco dzięki precyzyjnemu i eleganckiemu perforowanemu wzorowi, który został obrobiony w lakierowanej stali nierdzewnej podczas złożonego procesu produkcyjnego. T5 oparte są na konstrukcji siostrzanego modelu słuchawek, lecz będąc modelem zamkniętym ich pokrywa obudowy to wyrafinowana konstrukcja ze szczotkowanego i lakierowanego aluminium.
Beyerdynamic T5 v3
Nauszniki obu modeli zapewniają idealne zrównoważenie dźwięku i niezwykłą wygodę. Nauszniki wypełnione są pianką z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do kształtu głowy pod wpływem ciepła i nacisku, dzięki czemu dobrze przylegają do uszu. Oddychające, miękkie welurowe pokrycie nauszników T1 zapewnia wyjątkowy komfort. Nauszniki T5 są wykonane ze skóry syntetycznej, która pomaga chronić przed hałasami zewnętrznymi.
Beyerdynamic T5 v3
Kable słuchawek T1 i T5 pokryte są tkaniną i są odłączane z obu stron. Osłona sprawia, że ​​kable są bardziej elastyczne i przyjemne w obsłudze. Ponieważ są to kable wtykowe, można je również łatwo wymienić. Powłoka tekstylna chroni również przewodniki z miedzi OCC7N o wysokiej czystości, które zapewniają najlepszą możliwą transmisję sygnału. Oba modele słuchawek mogą być używane z 32 Ohm zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Dostępność i cena

Modele T1 i T5 są już dostępne na stronie www.beyerdynamic.de oraz w sprzedaży detalicznej w zalecanej cenie detalicznej 3.999 zł.
Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi