hi-fi

Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition

news |
niezdefiniowano - Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition

Klipsch przedstawia inspirowane wyścigami prawdziwe bezprzewodowe słuchawki sportowe McLaren Zaprojektowane, by pewnie trzymać się ucha i pozostać suche.

Klipsch zaprezentował trzy nowe modele bezprzewodowych słuchawek dousznych, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najlepszego w swojej klasie dźwięku oraz komfortu użytkowania. Każdy nowy model oferuje innowacyjną i funkcjonalną obudowę.

Klipsch jest oficjalnym partnerem zespołu McLaren Formula 1 w dziedzinie słuchawek i przenośnego sprzętu audio. Firmy nawiązały współpracę w celu połączenia niezrównanego etosu projektowego i innowacji technicznych McLarena z legendarnym dźwiękiem wysokiej jakości Klipsch oraz niezrównanym komfortem. Rezultatem są słuchawki Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition - zaprojektowane z myślą o ekstremalnej wydajności i stworzone tak, aby pozostać suche i ucha niezależnie od wyzwań codzienności. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 1.199 zlotych.
Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition

Najważniejsze cechy Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition:

  • Pyłoszczelne i wodoodporne słuchawki i obudowa (stopień ochrony IP67) z systemem usuwania wilgoci gwarantują, że słuchawki pozostaną suche.
  • Sześć par opatentowanych wkładek dousznych Klipsch, jedna para wkładek piankowych z pamięcią Comply i trzy rozmiary specjalnie zaprojektowanych zaczepów zapewniają indywidualne, wygodne i bezpieczne dopasowanie.
  • Obudowa ładuje się poprzez USB-C lub bezprzewodowo za pomocą dołączonej, jednopozycyjnej podkładki do ładowania bezprzewodowego.
  • Do 32 godzin pracy baterii (8 godzin w słuchawkach).
  • Najlepsze w swojej klasie parametry akustyczne i cztery mikrofony zapewniające wyraźne połączenia głosowe.
  • Jednolicie zaprojektowana antena zewnętrzna wzmacniająca sygnał wykonana z anodyzowanego metalu.
  • Charakterystyczny dla McLarena kolor Papaya Orange i akcenty z włókna węglowego, specjalna edycja księgi znaku oraz numerowana metalowa karta autentyczności.

Klipsch T5 II True Wireless Sport
Nowe bezprzewodowe słuchawki Klipsch T5 II True Wireless Sport oferują te same funkcje co model Klipsch x McLaren i są dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym. Obudowa pozwala na ładowanie bezprzewodowe i poprzez USB-C, nie jest sprzedawana z podkładką do ładowania bezprzewodowego. Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 999 złotych.
Klipsch T5 II True Wireless
Słuchawki bezprzewodowe Klipsch T5 II True Wireless to druga generacja uznanego poprzednika T5. Są one o około 25% mniejsze i dokładniej naśladują kształt ucha, zapewniając maksymalny komfort. Ilość opatentowanych komfortowych wkładek dousznych Klipsch została podwojona i obejmuje obecnie sześć par zapewniających indywidualne dopasowanie. Nowa wzmacniająca sygnał antena zapewnia wysokiej jakości bezproblemowe połączenie bezprzewodowe Bluetooth. Słuchawki są pyłoszczelne i wodoodporne (stopień ochrony IP67) i mieszczą się w smuklejszej obudowie ze szczotkowanego metalu, która zapewnii łącznie 32 godziny pracy baterii (8 godzin w słuchawkach). Sugerowana cena detaliczna wynosi 849 złotych.
Bezpłatna aplikacja Klipsch Connect jest dostępna w ośmiu językach i pozwala użytkownikom na aktualizację produktu, korektę EQ, dostęp do przewodnika, rozwiązywanie problemów, wykrywanie stanu baterii urządzenia i zarządzanie kontrolą przejrzystości.
Wszystkie nowe modele słuchawek są już dostępne w przedsprzedaży u autoryzowanych sprzedawców.
Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi