hi-fi

Focal Kanta ma nowe wykończenia

news |
niezdefiniowano - Focal Kanta ma nowe wykończenia

Focal zaprezentował dwa nowe kolory wykończenia dla swojej linii popularnych kolumn głośnikowych Kanta.

Produkowana we Francji linia Focal Kanta to nowa generacja wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogich kolumn głośnikowych oferujących wyrafinowane wzornictwo oraz unikatowe rozwiązania technologiczne. Kanta ucieleśnia francuską jakość wykonania i stanowi idealny punkt wejściowy do świata Hi-Fi.

Teraz seria Focal Kanta wzbogaci się o dwa nowe atrakcyjne wykończenia:
  • Carrara White - Wykończenie Carrara White zastępuje stary biały panel przedni i czarne wykończenie obudowy. W rezultacie powstał smuklejszy, bardziej elegancki głośnik, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi, designerskimi wnętrzami.
  • Walnut HG - Wykończenie obudowy w kolorze Walnut (orzecha włoskiego) - z lakierem o wysokim połysku, który dodaje blasku - w połączeniu z frontem z czarnego lakieru sublimuje drewnianą obudowę i doskonale wzbogaca dotychczasową ofertę matowych wykończeń. Akcentuje on design Kanta, nadając mu niesamowitą prezencję i styl pozwalający idealnie wpasować się w tradycyjne, wyrafinowane wnętrza.

Focal Kanta ma nowe wykończenia
Focal Kanta ma nowe wykończenia
Nowe wykończenia będą wkrótce dostępne w przypadku głośnika Kanta N°2 (w tej samej cenie), natomiast od 2021 roku pozostałe modele wchodzące w skład linii Kanta.
Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.