hi-fi

Klipsch The Fives

news |
niezdefiniowano - Klipsch The Fives

Klipsch dodaje aktywne monitory The Fives do swojej wielokrotnie nagradzanej serii głośników Heritage Wireless.

The Fives to pierwsze aktywne monitory marki wyposażone w złącze HDMI-ARC do bezpośredniego połączenia z telewizorem, oferujące wysokiej jakości dźwięk z dedykowanych głośników prawego i lewego. Rezultatem jest duża, odważna scena dźwiękowa i lepsze wrażenia słuchowe niż może zaoferować pojedynczy soundbar. Bezprzewodowe głośniki Klipsch Heritage The Fives łączą w sobie akustykę i klasyczne wzornictwo Paula W. Klipscha z najnowocześniejszymi technologiami. Zastosowano w nich luksusowe materiały, takie jak fornir z naturalnego drewna oraz eleganckie dotykowe przełączniki i gałki.

Dzięki secjalnie zaprojektowanym zintegrowanym wzmacniaczom, głośniki bezprzewodowe Klipsch Heritage The Fives zapewniają potężny, wypełniający pomieszczenie dźwięk bez potrzeby korzystania z amplitunera. Są niezwykle wszechstronne, łatwe w konfiguracji i obsłudze, i działają praktycznie ze wszystkim. Oprócz HDMI-ARC, The Fives posiadają zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, technologię bezprzewodową Bluetooth, wejścia cyfrowe optyczne, analogowe RCA i USB, a także wyjście dla subwoofera.
Klipsch The Fives
W The Fives zastosowano wielokrotnie nagradzaną, opatentowaną technologię obudowy tubowej Klipsch Reference, aby zapewnić głośny, precyzyjny dźwięk z ulepszonym basem i niskim zniekształceniem. Wbudowane dynamiczne wyrównanie basów jest dopasowane do możliwości rozpoznawania przez ludzkie ucho niższych częstotliwości, zapewniając mocny bas przy każdym poziomie głośności. The Fives oferują także dekodowanie 192kHz/24-bity dla bezbłędnego odtwarzania ścieżek audio w wysokiej rozdzielczości.
Klipsch The Fives
Bezpłatna aplikacja Klipsch Connect oferuje użytkownikom otrzymywanie aktualizacji oprogramowania, wygodny podręcznik szybkiej isntalacji i wiele więcej.
Klipsch The Fives
Głośniki bezprzewodowe Klipsch Heritage The Fives są dostępne w matowym czarnym wykończeniu lub w orzechowym fornirze z naturalnego drewna z materiałowymi maskownicami. Są dostępne u autoryzowanych sprzedawców w sugerowanej cenie 3.499 zł za parę.
Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi