s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Klipsch RW-51M

news |
niezdefiniowano - Klipsch RW-51M

Aktywne kolumny podstawkowe RW-51M wchodzące w skład serii Reference Wireless łączą legendarny dźwięk Klipscha z nowoczesną technologią bezprzewodowego audio.

Najnowsze wydanie technologii WiSA firmy Klipsch stworzone z myślą o tych, którzy oczekują prostoty soundbara i łatwego w instalacji dźwięku wielokanałowego dla obsługujących standard WiSA telewizorów, konsoli do gier i komputerów.

Łatwe podłączenie typu plug & play

Seria Reference to połączenie legendarnego dźwięku Klipsch z najnowszą, bezstratną, bezprzewodową, transmisją dźwięku w technologii Wisa. System ten zapewnia lepszą wydajność niż jakikolwiek telewizor czy soundbar w połączeniu z wygodą rozwiązań bezprzewodowych.
Klipsch RW-51M

Technologia WISA

WiSA pozwala na stworzenie wielokanałowego kina domowego bez konieczności prowadzenia przewodów głośnikowych. Cyfrowe przetwarzanie sygnału i dedykowane wzmacniacze dla każdego głośnika, pozwalają uzyskać ich maksymalną wydajność. Wbudowany wzmacniacz eliminuje potrzebę krzystania ze skomplikowanego amplitunera A/V.

Prosta konfiguracja

Reference Wireless można skonfigurować w ciągu kilku minut bez konieczności podłączenia przewodów głośnikowych. Pozwala to na umieszczenie głośników bezprzewodowych w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, bez potrzeby prowadzenia przewodów głośnikowych w ścianach lub pod dywanem. Głośniki łatwo podłączyć do urządzeń obsługujących technologię WiSA (w tym telewizorów LG SUHD i OLED 2019, komputerów z systemem Windows 10 i Mac OS oraz konsoli Xbox One) za pomocą certyfikowanego nadajnika WiSA. Nadajniki WiSA pozwalają na przesył bezstratnego sygnału cyfrowego do głośników Klipsch Reference Wireless.
Klipsch RW-51M

Łatwa rozbudowa systemu

Rozpocznij budowę swojego systemu od najlepszego aktywnego dwukanałowego rozwiązania i rozwijaj go stopniowo, aż do kina domowego z dźwiękiem przestrzennym 7.1. Twój system automatycznie rozpozna i podłączy nowe głośniki bezprzewodowe po ich dodaniu.

Możliwość montażu

RW-51M można zamontować korzystając z wielu uniwersalnych elementów montażowych zgodnych z telewizorem lub uchwytem do montażu ściennego (sprzedawane osobno).
Klipsch RW-51M

Tuba Tractrix Horn 90° x 90°

Wyjątkowa technologia Tractrix 90x90 firmy Klipsch zapewnia skupienie wysokich częstotliwości w kierunku obszaru odsłuchu i redukcję pogłosu lub zniekształceń spowodowanych pośrednim odbijaniem dźwięku od ścian. Opatentowana geometria Tractrix gwarantuje najlepszą klarowność, dynamikę oraz szczegółowość filmów i muzyki.

Aluminiowy głośnik wysokotonowy (LTS)

Wyjątkowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując doskonalsze, bardziej szczegółowe brzmienie. Kapton jest niezwykle lekkim i sztywnym materiałem stosowanym w zawieszeniach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej wydajności oraz poprawy rozdzielczości i szczegółowości.
Klipsch RW-51M

Miedziane membrany IMG głośnika niskotonowego

Membrany głośników niskotonowych wykonane w technologii IMG (Injection Molded Graphite) są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie niezwykle sztywne - umożliwiając przez to niespotykanie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy minimalnym zniekształceniu. W połączeniu z głośnikiem wysokotonowym LTS z Tractrix Horn, zapewnia to najwyższą wydajność głośników w swojej klasie.

Specyfikacja Klipsch RW-51M

 • Pasmo przenoszenia: 62 Hz - 21 kHz
 • Moc ciągła/szczytowa: 60 W / 120 W
 • Częstotliwość graniczna: 1,660 Hz
 • Głośnik wysokotonowy: 1" Aluminiowy LTS, tuba Tractrix Horn 90° x 90°
 • Głośnik niskotonowy: pojedynczy 5.25" miedziane membrany IMG
 • Technologia bezprzewodowa: WiSA Wireless Technology do 24 bit / 48 kHz
 • Opóźnienie: < 5 ms
 • Materiał obudowy: MDF
 • Typ obudowy: bass-reflex przez skierowany w tył port
 • Wymiary (W×S×G): 338×178×215 mm
 • Waga: 4,58 kg
 • Wykończenie: Czarny winyl z fakturą drewna

Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi