hi-fi

Wirtualny Salon Pioneer

news |
niezdefiniowano - Wirtualny Salon Pioneer

Dystrybutor Pioneer w Polsce uruchomił projekt - Wirtualny Salon Pioneer, który jest odpowiedzią marki na obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa.

Stworzona przez Pioneer strona internetowa www.pioneerowo.pl jest elektronicznym salonem ekspozycyjnym, który pozwala lepiej poznać ofertę marki, a także "odsłuchać" wybrane komponenty audio. W jaki sposób? Za pomocą szybkiego dostępu do eksperckich testów przeprowadzonych przez doświadczonych recenzentów produktów Hi-Fi.

W obecnej sytuacji miłośnicy domowych sprzętów audio-wideo mają ograniczone możliwości odwiedzania specjalistycznych salonów audio, a mimo to nie chcą rezygnować ze swojej pasji do muzyki czy filmów. Dlatego podjęto próbę przeniesienia do świata wirtualnego możliwości, jakie dają tradycyjne sklepy z komponentami Hi-Fi, czyli możliwość zapoznania się z pełną ofertą marki, poznanie profesjonalnej opinii czy uzyskanie odpowiedzi na inne pytania. Wiadomo, że brzmienia nie odda żadne słowo, a rozmowy twarzą w twarz ze sprzedawcą nie zastąpi formularz kontaktowy, ale trzeba przyznać, że jest to ciekawa propozycja w obecnych czasach.
Pioneer zapowiada, że wkrótce w "Wirtualnym Salonie" pojawi się także sekcja słuchawkowa, którą marka w ostatnich latach intensywnie rozwija.
INFO www.pioneerowo.pl