hi-fi

MIKROWIEŻA LG FB164

news |

LG Electronics wprowadza na rynek nową mikrowieżę 2.1 wyposażoną w 160W głośniki oraz stację dokująca do iPoda. LG FB164 najlepiej odpowie na potrzeby osób

LG Electronics wprowadza na rynek nową mikrowieżę 2.1 wyposażoną w 160W głośniki oraz stację dokująca do iPoda. LG FB164 najlepiej odpowie na potrzeby osób, którym niewielka przestrzeń mieszkania czy biura każe szukać funkcjonalnego sprzętu audio zamkniętego w małej, eleganckiej obudowie.
LG FB164 obsługuje najnowsze cyfrowe formaty audio i wideo, odtwarza pliki MP3 i DivX przechowywane na płytach CD lub DVD, jak również nagrania i filmy zgromadzone na dyskach USB. Wbudowana stacja dokująca do iPoda umożliwia przesłuchiwanie ulubionych utworów wprost z odtwarzacza, bez dodatkowych kabli czy oprogramowania. Dwa głośniki o mocy 160W zapewnią nieprzeciętne wrażenia dźwiękowe, wydobywające się z niepozornego urządzenia o kompaktowych wymiarach.
Nowa mikrowieża LG to także kompletny odtwarzacz DVD. Co więcej, podłączenie telewizora do FB164 przez port optyczny pozwoli uzyskać wysokiej jakości dźwięk przestrzenny dzięki funkcjom TV Sound EZ Setup oraz Virtual Sound Matrix. Ulubiony program telewizyjny czy emocjonujący film zabrzmią teraz zupełnie inaczej.
Stylowa, błyszcząca obudowa LG FB164 w kolorze fortepianowej czerni idealnie skomponuje się z innymi urządzeniami kina domowego, będzie też stanowić świetne uzupełnienie eleganckiego wnętrza.
Mikrowieża LG FB164 (objęta 24-miesięczną gwarancją producenta) będzie dostępna w Polsce w pierwszym kwartale 2010 r. w sugerowanej cenie detalicznej 899 zł.
INFO www.lge.pl