s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

news |
niezdefiniowano - Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Sennheiser zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki douszne, które stawiają dźwięk oraz wygodę użytkowania w pierwszym szeregu.

Stworzona z myślą o melomanach, druga generacja MOMENTUM True Wireless zapewnia wysoką jakość odsłuchu, dzięki aktywnej redukcji hałasu otoczenia, świetnej ergonomii i aż 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując słuchawki za pomocą dołączonego futerału.

Najlepsze wrażenia słuchowe – zawsze i wszędzie

Nowe MOMENTUM True Wireless 2 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku i stanowią idealny wybór dla wymagających słuchaczy. Różnica względem starszego modelu polega na zastosowaniu udoskonalonej technologii audio: 7-milimetrowe przetworniki Sennheiser, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, zapewniają wyjątkowy dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i wyraźnymi górnymi tonacjami. Dźwięk można łatwo dostosować do własnych upodobań za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Smart Control firmy Sennheiser.

Dzięki nowej funkcji – Active Noise Cancellation – można cieszyć się niesamowitym dźwiękiem wysokiej jakości nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu. W połączeniu z doskonałą pasywną izolacją szumów, minimalizowane są wszelkie zakłócenia bez pogorszenia jakości dźwięku. Gdy potrzebna jest większa świadomość sytuacyjna, funkcja Transparent Hearing pozwala użytkownikowi na wtopienie się w dźwięk otoczenia za jednym dotknięciem. Umożliwia to również prowadzenie naturalnych rozmów bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2
Wykonywanie połączeń telefonicznych i interakcja z urządzeniami inteligentnymi za pomocą poleceń głosowych są niezwykle intuicyjne i naturalne. Zaawansowana technologia kształtowania wiązki w słuchawkach wykorzystuje dwa mikrofony, aby zredukować hałas i zapewnić krystalicznie czysty odbiór głosu.
Bluetooth 5.1 i najnowsza obsługa wysokiej jakości kodeków audio, w tym AAC i Qualcomm aptX, gwarantują solidną łączność oraz bezbłędną transmisję bezprzewodową.

Udoskonalone działanie, które upraszcza życie

Obsługa MOMENTUM True Wireless 2 jest niezwykle intuicyjna. Dzięki zastosowanym elementom dotykowym, które można dowolnie konfigurować, użytkownik łatwo definiuje preferowany sposób kontrolowania dźwięku, połączeń czy aktywacji asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Apple Siri. Równie intuicyjna jest wygodna funkcja Smart Pause, która automatycznie wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek lub płynnie wznawia je po włożeniu do ucha.
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2
Aplikacja Smart Control firmy Sennheiser, oprócz regulacji EQ i aktualizacji oprogramowania, pozwala użytkownikowi dostosować ustawienia interfejsu dotykowego oraz funkcji Transparent Hearing.

Zaprojektowane z myślą o wygodzie

Nowe MOMENTUM True Wireless 2 zapewniają wygodę noszenia przez cały dzień. Starannie wykonana konstrukcja jest o 2 mm mniejsze niż w poprzednim modelu, co zapewnia doskonałe dopasowanie i minimalizuje zmęczenie. Słuchawki oferują prawie dwukrotnie dłuższą żywotność baterii, z siedmioma godzinami odtwarzania, którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując przy użyciu futerału.

Jak każdy produkt MOMENTUM firmy Sennheiser, również druga generacja MOMENTUM True Wireless jest dopracowana estetycznie. Elegancki, ponadczasowy design, wykorzystanie wyselekcjonowanych materiałów premium, solidna konstrukcja, metaliczne wykończenie oraz pozłacane styki ładujące – to wszystko zapewnia świetny wygląd, trwałość i odporność klasy IPX4 na warunki atmosferyczne.
Oprócz klasycznej czarnej wersji, MOMENTUM True Wireless 2 będą dostępne w stylowej białej kolorystyce z dopasowanymi wykończeniami materiałowymi na etui ładującym.
Model MOMENTUM True Wireless 2 będzie dostępny na polskim rynku w drugim kwartale 2020 roku w katalogowej cenie 1.249 zł.
Źródło: informacja prasowa Aplauz