hi-fi

Pro-Ject VC-E

news |
niezdefiniowano - Pro-Ject VC-E

Jeśli szukasz kompaktowej i niedrogiej myjki do czyszczenia płyt, VC-E może być Twoim trafionym wyborem.

Jakość odtwarzania płyty winylowej jest zależna od wielu składowych. Jedną z nich jest stan płyty. Nie chodzi tylko o to czy płyta jest czysta, tzn. czy w rowku nie znajduje się kurz czy inne pozostałości np. koperty papierowej. Ważne są także właściwości antystatyczne, które zapobiegają łapaniu kurzu i wyładowaniom statycznym.

W celu utrzymania płyt winylowych w jak najlepszej kondycji powstała elektryczna myjka do płyt Pro-Ject VC-E. Chodzi o kompaktowe i bardzo przystępne cenowo urządzenie. Niezależnie od wielkości i ceny VC-E oferuje wiele funkcji. Powierzchnia z aluminium jest odporna na działania płynu czyszczącego oraz łatwa w utrzymaniu. Skuteczność myjki jest zaskakująca, płyta pozbawiona jest nieczystości już po drugim okrążeniu. Jedno okrążenie trwa ok. 2 sekund. Rezultatem jest znacznie szybszy i bardziej efektywny proces czyszczenia.
Pro-Ject VC-E
Dołączony docisk płyty doskonale zabezpiecza label płyty przed płynem czyszczącym. Solidne metalowe ramię jest łatwe w użyciu, mechanicznie stabilne, skupia całą siłę ssącą bezpośrednio na powierzchnię płyty. Ekologiczny i bezalkoholowy koncentrat Wash-IT zapewnia bardzo dobre wyniki  czyszczenia i redukuje ładunki elektrostatyczne. Wraz z myjką otrzymujemy zapasowe szczotki do ramienia ssącego, pojemnik z koncentratem Wash It (100ml), szczotkę z koziego włosia.
Cena detaliczna myjki płyt winylowych Pro-Ject VC-E wynosi 1.790 zł.
Źródło: informacja prasowa Voice