hi-fi

PROMOCJA E-PRENUMERATY

news |

Miło nam poinformować, że każdy kto zamówi e-prenumeratę miesięcznika „Hi-Fi Choice & Home Cinema” otrzyma atrakcyjny prezent. E-wydania

Miło nam poinformować, że każdy kto zamówi e-prenumeratę miesięcznika „Hi-Fi Choice & Home Cinema” otrzyma atrakcyjny prezent. E-wydania nie różnią się zawartością od wydań papierowych, a w stosunku do tych ostatnich mają wiele zalet o których już wielokrotnie pisaliśmy.

Każdy kto zamówi roczną prenumeratę (12 kolejnych wydań elektronicznych), może wybrać jeden z dwóch prezentów:
・ 1. Film na nośniku Blu-ray „Grudge 3 Powrót klątwy”. Jest to kontynuacja znakomitego cyklu amerykańskich horrorów wywodzących się od japońskiego pierwowzoru „Ju-On” reżysera Takeshi Shimizu. Więcej o tym filmie: TUTAJ2. Koncert na nośniku DVD Queen + Paul Rodgers - Live in Ukraine - Zapis znakomitego koncertu z Charkowa z września 2008 dla 350 tys. ludziKażdy kto zamówi półroczną prenumeratę (6 kolejnych wydań elektronicznych) może wybrać jeden z dwóch prezentów:

1. Film na nośniku DVD „Assembly. Ostatnia bitwa” – najbardziej wstrząsający film wojenny od czasu „Szeregowca Ryana” WIĘCEJ2. Płyta CD George Harrison „Let It Rock” - zawiera największe solowe kompozycję ex-beatlesa z lat 1970-2002.Żeby otrzymać wybrany przez siebie bonus do prenumeraty należy po jej wykupieniu w firmie e-kiosk oddzielnym mailem prenumerata (a) cgs.com.pl poinformować o zamówieniu prenumeraty i podać dokładne dane osoby zamawiającej wraz z adresem pocztowym oraz jaki prezent wybieracie.

Uwaga! Promocja ograniczona czasowo - ważna do wyczerpania zapasów.

ZAMÓWIENIA NA PRENUMERATĘ PRZYJMUJE FIRMA E-KIOSK
adres: www.e-kiosk.pl