hi-fi

NUMER 10/09 E-WYDANIE JUŻ DOSTĘPNE

news |

Informujemy, że numer październikowy dostępny jest już w formie elektronicznej na stronach firmy e-kiosk. Wydanie to nie różni

Informujemy, że numer październikowy dostępny jest już w formie elektronicznej na stronach firmy e-kiosk. Wydanie to nie różni się zawartością od numeru drukowanego, a jest tańsze i łatwiej dostępne niż wydanie tradycyjne. Jeśli dotychczas nie mieliście do czynienia z czasopismami w formie elektronicznej to warto się nimi zainteresować, gdyż mają bardzo wiele zalet, oto one:

TANIEJ - Każdy numer w wersji elektronicznej kosztuje 9 zł, a nie 12 zł jak wydanie papierowe. To samo dotyczy prenumeraty - elektroniczna jest tańsza niż tradycyjna! Zamiast 119 zł za 12 numerów zapłacisz tylko 99 zł. Co ważne koszt prenumeraty zagranicznej jest taki sam, więc gwarantuje poważne oszczędności dla zamawiających.
SZYBCIEJ - Nie musisz już czekać, aż numer zostanie wydrukowany i przesłany pocztą, gdyż dostaniesz go kilka dni wcześniej zanim trafi on do kiosków!
WYGODNIEJ - Wersja elektroniczna pisma dostarcza wiele praktycznych rozwiązań, których nie zapewniają wydania papierowe np. łatwe wyszukiwanie, interaktywny spis treści!
PONADTO: Oprócz tych trzech głównych zalet wydań elektronicznych na ich korzyć przemawia także wiele innych cech. Przede wszystkim łatwy sposób archiwizacji co wiąże się z oszczędnością miejsca na półkach i ułatwia późniejsze wyszukiwanie z archiwum interesujących nas artykułów czy haseł.
W wydaniach elektronicznych aktywnych jest wiele linków umożliwiających błyskawiczne przenoszenie się do konkretnych stron internetowych zyskując dostęp do dodatkowych i aktualnych informacji.
E-wydania są proekologiczne, gdyż do ich publikacji nie potrzeba niszczyć środowiska naturalnego i wycinać drzew niezbędnych do produkcji papieru.
Obsługą sprzedaży e-prenumeraty i poszczególnych e-wydań zajmuje się firma e-kiosk, a więcej informacji o nowym numerze i sposobie jego zamówienia znajdziecie pod adresem:
www.e-kiosk.pl