s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1

news |
niezdefiniowano - Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1

Jeden z najbardziej cenionych producentów okablowania AV - Wireworld Cable Technology ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowego przewodu Silver Sphere HDMI.

Firma Wireworld Cable Technology została założona w 1992 roku przez projektanta przemysłowego Davida Salza. Od tamtego czasu osiągnęła pozycję czołowego dostawcy najnowocześniejszych cyfrowych i analogowych technologii kablowych do domowych i profesjonalnych zastosowań A/V, w tym kabli HDMI, USB, Ethernet, połączeniowych, mikrofonowych, do instrumentów i głośników.

Nowy przewód Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1 posiada wyjątkową wewnętrzną strukturę Uni-Path, srebrzone przewodniki z miedzi beztlenowej, wtyczki HD-Grip i izolację Composilex 3. Wszystko to pozwoliły na znaczącą poprawy jakości dźwięku i obrazu przy jednoczesnej poprawie szybkości transmisji danych, do 48 Gb/s, wymaganej w aplikacjach wideo nowej generacji (4K).
Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1
Konstrukcja kabla Uni-Path firmy Wireworld zapewnia doskonałe ekranowanie, które zmniejsza zakłócenia i straty sygnału, a także poprawia wierność i jakość obrazu oraz dźwięku, a także obsługuje sygnały wymagające prędkości przesyłu do 48 Gb/s na dłuższych odcinkach niż w przypadku konwencjonalnych kabli. Pokryty grubą warstwą srebra, kabel HDMI Silver Sphere znacznie przewyższa surowe standardy DPL, które mówią o prędkości przesyłu na poziomie 18 Gb/s. Oznacza to, że jest on zgodny ze wszystkimi funkcjami i możliwościami, jakie daje standard HDMI 2.0. Co więcej, kabel zostanie wkrótce certyfikowany według normy HDMI 2.1, jak tylko zostaną opublikowane najnowsze normy dotyczące Certyfikowanych Standardów Testowania (Certified Testing Standards).
Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1
Wtyki HDMI HD-Grip firmy Wireworld rozwiązują typowe problemy związane z utratą styku i wypadaniem kabli. W przeciwieństwie do konkurentów, funkcja samozamykania HD-Grip jest tak prosta w użyciu, jak użytkowanie standardowego kabla, a zwiększona siła retencji jest korzystniejsza w porównaniu z innymi, bardziej złożonymi konstrukcyjnie rozwiązaniami. Oprócz bezpieczeństwa samozamykających się wtyczek HD-Grip redukuje szum generowany przez wibracje, co znakomicie poprawia odzworowanie drobnych szczegółów obrazu i dźwięku.

Ceny kabli Wireworld Silver Sphere HDMI 2.1:

  • SSP0.6M – 1.189 zł
  • SSP1.0M – 1.419 zł
  • SSP2.0M – 1.899 zł
  • SSP3.0M – 2.369 zł

Źródło: informacja prasowa Audio Center