kino domowe

E-WYDANIE - PHILIPS CINEMA 21:9 I INNE...

news |

W kinie nie tylko ogląda się filmy, lecz także się je przeżywa. Format 21:9 ekranu kinowego opracowano po to, by symulować

W kinie nie tylko ogląda się filmy, lecz także się je przeżywa. Format 21:9 ekranu kinowego opracowano po to, by symulować nasz własny, peryferyjny obszar widzenia i zapewnić w pełni realistyczne doznania.
To właśnie ten realizm sprawia, że oglądanie filmu w kinowym formacie 21:9 staje się wielowymiarowym doznaniem i dzięki temu kino było dotychczas najlepszym miejscem do oglądania filmów. Ma ono taką siłę oddziaływania, że oglądając film w kinie, zawsze odbywamy bardzo osobistą, emocjonalną podróż, "zatracamy się” w filmie... ale czy format 21:9 jest faktycznie idealnym rozwiązaniem dla kinomaniaków?
Już dziś możesz przeczytać recenzję tego telewizora i wiele innych zamawiając e-wydanie Hi-Fi Choice & Home Cinema nr. 9/09. Cyfrowa wersja naszego miesięcznika jest już dostępna – możesz zamówić pojedynczy numer jak i skorzystać z opcji prenumeraty pół rocznej lub rocznej.
Wydania cyfrowe mają wiele zalet :


ZALETY E-WYDAŃ
Niższa cena
Interaktywny spis treści
Wbudowana wyszukiwarka
Aktywne linki do wybranych haseł
Linki producentów testowanego sprzętu
Łatwość archiwizacji i przechowywania
Oszczędność miejsca na półkach
Przyjazne środowisku naturalnemu

Przekonaj się zamawiając e-wydanie Hi-Fi Choice & Home Cinema, wejdź na stronę:
www.e-kiosk.pl