hi-fi

Sonoro Maestro

news |
niezdefiniowano - Sonoro Maestro

Maestro to pierwszy w ofercie Sonoro inteligentny amplituner hi-fi typu all-in-one z odtwarzaczem CD i radiem internetowym.

Sonoro, jeden z wiodących producentów wysokiej jakości urządzeń audio, pod koniec stycznia 2020 r. rozszerzy swoje portfolio o sieciowy amplituner hi-fi wyposażony w potężne wzmacniacze cyfrowe. Dzięki Maestro można cieszyć się muzyką, dźwiękiem z telewizora, radiem i podcastami. Urządzenie zostalo zaprojektowane w Niemczech i jak zawsze inżynierowie z Neuss położyli ogromny nacisk także na jakość dźwięku oraz wzornictwo Maestro.

Dyrygent w twoim salonie

Dzięki licznym opcjom połączeń Maestro staje się wszechstronnym geniuszem dźwiękowym dla miłośników czystego brzmienia. Zintegrowany odtwarzacz CD, radio FM i DAB+, Qualcomm aptX Bluetooth i radio internetowe z ponad 25 tysiącami stacji nie pozostawiają nic do życzenia. Pozłacane wejście MM pozwala także podłączyć np. gramofon, a port USB umożliwia odtwarzanie muzyki i dodatkowo oferuje funkcję ładowania zewnętrznych urządzeń.Maestro obsługuje również usługi przesyłania strumieniowego Spotify Connect, Tidal, Napster, Amazon Music, Qobuz i Deezer, którymi można zarządzać z poziomu smartfona. Maestro wyposażony jest także w pojedyncze złącza: optyczne, koncentryczne, wejście Aux (3,5 mm mini-jack), pozłacane wejście liniowe RCA, pozłacane wyjście przedwzmacniacza (RCA) do podłączenia np. subwoofera, a także pozłacane terminale głośnikowe do obsługi zewnętrznych głośników o impedancji mieszczącej się w zakresie 4 – 16 Ω.

Sonoro Maestro

Indywidualny dźwięk

Niezależnie od tego, czy jest to muzyka klasyczna, jazz czy rock – brzmienie Maestro można modyfikować za pomocą regulatora tonów wysokich i niskich oraz głośności. Moc głośników podłączonych do Maestro można indywidualnie konfigurować. Aby zminimalizować wpływ akustyki pomieszczenia na charakter brzmienia urządzenie Sonoro można w bardzo łatwy sposób skalibrować indywidualnie dla pomieszczenia i głośników korzystając z aplikacji do korekcji pomieszczenia Maestro.

Sonoro Maestro

Eleganckie wykończenie lakierem fortepianowym

Oprócz jakości dźwięku Sonoro zawsze skupia się na wzornictwie. Maestro ma typową, ręcznie wycinaną drewnianą obudowę, która wykańczana jest lakierem fortepianowym. Urządzenie dostępne jest w klasycznej czerni i minimalistycznej bieli. Przyciski na przednim panelu i przyciski sterujące w całości wykonane są z metalu, dopełniając w ten sposób szlachetny wygląd tej nowej konstrukcji. Ze względu na swoje niewielkie wymiary i elegancki wygląd Maestro pasuje do wielu stylów wyposażenia i natychmiast staje się wizualną atrakcją w każdym salonie.

Sonoro Maestro

Przemyślane detale i inteligentna technika

Kolorowy wyświetlacz dzięki rozmiarowi 2,8 cala jest bardzo czytelny i automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Do Maestro można podłączyć słuchawki – w tradycyjny, przewodowy sposób za pomocą wejścia umieszczonego na przednim panelu lub bezprzewodowo dzięki dwukierunkowej łączności Bluetooth. Obsługę urządzenia umożliwiają przyciski znajdujące się na obudowie Maestro, dostarczany wraz z nim pilot zdalnego sterowania oraz aplikacja UNDOK dostępna na smartfony.

Sonoro Maestro będzie dostępny w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego 2020 r. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wyniesie 5.999 złotych.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan