hi-fi

Crosszone CZ-10

news |
niezdefiniowano - Crosszone CZ-10

Jeśli stawiasz na dużą scenę dźwiękową, to zamknięte słuchawki CZ-10 japońskiej firmy Crosszone mogą być tym, czego potrzebujesz...

Crosszone CZ-10 to hi-endowe słuchawki wokółuszne, które powstały, żeby w możliwie najlepszy i najbardziej naturalny sposób odtworzyć piękną, dużą scenę dźwiękową.Model ten korzysta z trzech wysokiej klasy przetworników. Dwa z nich – 23mm wysokotonowy oraz 35mm niskotonowy – odpowiedzialne są za "podstawowe" odtwarzanie muzyki. Są one jednak wsparte przez dodatkowy driver (35mm), który jest odpowiedzialny za efekt opóźnienia. Dźwięki wykreowane przez te trzy głośniki łączą się ze sobą, w efekcie czego posiadacz Crosszone CZ-10 otrzymuje piękną, przestronną i naturalną scenę dźwiękową.

Crosszone CZ-10

Muzyka nie znajduje się "w głowie", lecz rozpościera się przed nim, jak w najlepszych zestawach stereo. Model ten jest ponadto niezwykle elegancki i przyjazny w użytkowaniu: elastyczny pałąk i obracające się muszle słuchawkowe dopasowują się do kształtu głowy, praktycznie jej nie uciskając.

Crosszone CZ-10

Słuchawki Crosszone CZ-10 są już dostępne w sprzedaży na terenie Polski. W zestawie, oprócz nich samych, znajdziemy dwa świetne kable: 1,5m (z wtykiem 3,5 mm) oraz 3,5m (z wtykiem 6,3 mm). Cena detaliczna wynosi 4.990 złotych.

Źródło: informacja prasowa Nautilus