hi-fi

Ayon Audio CD-10 II

news |
niezdefiniowano - Ayon Audio CD-10 II

Miłośników muzyki ze srebrnych krążków zapewne ucieszy nowa wersja odtwarzacza Ayon CD-10, który może się pochwalić znakomitym przyjęciem na całym świecie.

Druga wersja odtwarzacza Ayon CD-10 według zapewnień samego producenta jest konstrukcją przełomową o niezrównanej jakości i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich użytkowników płyt kompaktowych.Wśród zmian w odtwarzaczu Ayon CD-10 II, o które pokusił się austriacki producent warto wymienić zupełnie przeprojektowane zasilanie (wyposażone w poprawioną filtrację szumów), mechanizm CD, czy nowy przetwornik cyfrowo-analogowy, który nie tylko został wyposażony w zaawansowane technologicznie filtry, ale i jest w stanie obsługiwać zarówno pliki PCM (do 32-bitów/768kHz), jak i DSD (do DSD256 włącznie).

Ayon Audio CD-10 II

Wiele uwagi producent poświęcił nie tylko wnętrzu swojego odtwarzacza, ale i obudowie. Ta wykonana jest z wysokiej klasy szczotkowanego aluminium i została zaprojektowana w sposób umożliwiający skuteczne przeciwdziałanie wszelkim zakłóceniom i szkodliwym wibracjom. W efekcie otrzymujemy urządzenie, które świetnie wygląda i znakomicie brzmi. Z tym modelem aż chce się odsłuchiwać swoich ulubionych płyt, sprawdzając w jaki sposób CD-10 II sobie z nimi poradził.

Ayon Audio CD-10 II

Odtwarzacz jest dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach: CD-10 II 16.900 złotych oraz CD-10 II Signature 21.090 złotych.

Źródło: informacja prasowa Nautilus