hi-fi

Accuphase A-48

news |
niezdefiniowano - Accuphase A-48

Accuphase, wiodący japoński producent hi-endowej elektroniki audio, poszerzył swoją ofertę o zupełnie nowy, pracujący w czystej klasie A wzmacniacz mocy A-48.

Nowy stereofoniczny wzmacniacz mocy Accuphase A-48 jest bezpośrednim następcą wielokrotnie nagradzanej końcówki A-47. Chociaż A-48 podchodzi do dźwięku i designu w podobny sposób co jego poprzednicy, to jest od nich w każdym aspekcie lepszy.Inżynierom Accuphase'a udało się osiągnąć m.in. jeszcze niższe szumy i niezwykle wysoki współczynnik tłumienia, które korzystnie wpływają na jakość dźwięku. Co więcej, A-48 jest zabezpieczony przez szereg innowacyjnych rozwiązań – takich jak zupełnie nowy obwód ochronny, czy czujnik temperatury – dzięki czemu będzie zawsze gotowy do pracy na najwyższych obrotach.

Accuphase A-48

Accuphase A-48

Zmianom uległ także wygląd. Wzmacniacz A-48 został wyposażony w świetnie prezentującą się górną płytę wykonaną z wysokiej klasy szczotkowanego aluminium. Warto również zwrócić uwagę na delikatnie przeprojektowane wskaźniki urządzenia, których zakres został poszerzony do -50 dB.

Accuphase A-48

Accuphase A-48

Stereofoniczny wzmacniacz Accuphase A-48 jest już dostępny w sprzedaży na terenie Polski. Jego cena detaliczna wynosi 44.900 złotych.

Źródło: informacja prasowa Nautilus