s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Yamaha YAS-209

news |
niezdefiniowano - Yamaha YAS-209

Yamaha rozszerza swoją gamę produktową o nowy soundbar YAS-209, który wyróżnia się imponującym dźwiękiem 3D, a przy tym zapewnia niesamowitą łatwość użytkowania i fukcjonalność.

Soundbar Yamaha YAS-209 udowadnia, że uzyskanie imponującego dźwięku przestrzennego nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Ten najnowszy model japońskiego producenta wykorzystując układ DTS Virtual:X i bezprzewodowy subwoofer tworzy realistyczny, potężny obraz dźwiękowy 3D. Ponadto, dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej Bluetooth i sterowaniu głosowemu Alexa, soundbar jest funkcjonalną i łatwą w użyciu konstrukcją odpowiadającą na potrzeby dzisiejszych kinomanów.

Z punktu widzenia użytkowników soundbarów, najważniejszą korzyścią płynącą z posiadania tego rodzaju urządzenia jest ulepszenie jakości dźwięku płynącego z telewizora. Z tego zadania YAS-209 wywiązuje się znakomicie. Urządzenie wykorzystuje układ DTS Virtual:X, aby z łatwością wypełnić pomieszczenie ekscytującym dźwiękiem przestrzennym 3D, otaczającym słuchaczy ze wszystkich stron. Dodatkową zaletą jest funkcja Clear Voice, która zwiększa wyrazistość ścieżek dialogowych.
Yamaha YAS-209
W uzyskaniu potężnego brzmienia, wynoszącego na nowy poziom dźwięk filmów i gier komputerowych, pomaga subwoofer będący elementem zestawu. To kompaktowa konstrukcja (S × W × G: 191 × 420 × 406 mm), która łączy się z soundbarem bezprzewodowo, co zwiększa elastyczność podczas ustawiania całego systemu. Dzięki temu użytkownicy mogą ograniczyć ilość przewod
Yamaha YAS-209
Soundbar Yamahy sprawdza się nie tylko podczas oglądania filmów. Wbudowany Bluetooth 4.2 umożliwia strumieniowanie muzyki i podcastów – wystarczy sparować YAS-209 z dowolnym urządzeniem kompatybilnym z Bluetooth. Użytkownik może także strumieniować swoje ulubione utwory ze Spotify i Amazon Music. Współpracę w ramach domowej sieci ułatwia obsługa łączności Wi-Fi.
Yamaha YAS-209
Wysoka jakość dźwięku i funkcjonalność YAS-209 idą w parze z łatwością obsługi. Do sterowania urządzeniem można wykorzystać pilota zdalnego sterowania od telewizora. Jeszcze większe możliwości zapewnia bezpłatna aplikacja Sound Bar Controller, pozwalająca zarządzać wszystkimi funkcjami YAS-209. Amatorzy najnowocześniejszych rozwiązań mogą także korzystać z wbudowanego sterowania głosowego Alexa.
Yamaha YAS-209
Soundbar Yamaha YAS-209 już jest dostępny w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wynosi 2.199 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan