hi-fi

Beyerdynamic Blue BYRD ANC i LAGOON ANC

news |
Słuchawki - Beyerdynamic Blue BYRD ANC i LAGOON ANC

Najnowsze słuchawki klasy premium w ofercie Beyerdynamic jako pierwsze łączą w sobie najnowocześniejszą technologię aktywnej redukcji szumów z innowacyjną personalizacją dźwięku MOSAYC.

Nowe słuchawki Blue BYRD ANC i LAGOON ANC rewolucjonizują bezprzewodowe odtwarzanie muzyki dzięki unikalnemu połączeniu najnowocześniejszej technologii redukcji szumów z innowacyjną personalizacją dźwięku MOSAYC. Poza idealną, relaksującą ciszą zapewniają także najlepszą jakość dźwięku oraz idealnie dopasowują się do słuchu użytkownika, przewyższając tym samym pozostałe słuchawki z ANC.Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z pałąkiem na kark Blue BYRD ANC i model nauszny LAGOON ANC wyznaczają nowe standardy w technologii i jakości dźwięku, ale to nie wszystko: Blue BYRD ANC zadziwiają również swoją niezwykle elegancką ergonomiczną obudową, podczas gdy LAGOON ANC oferują zupełnie nowy poziom pod względem wzornictwa, komfortu i możliwości audiofilskich.

Aktywna redukcja szumów bez kompromisów

Zapomnij o świecie i słuchaj ulubionej muzyki w komfortowy i łatwy sposób - dźwięki otoczenia zostaną wyeliminowane za pomocą aktywnej cyfrowej redukcji szumów z technologią hybrydową. Doskonałą redukcję szumów umożliwiają mikrofony umieszczone na zewnątrz i wewnątrz obudowy słuchawek, to za ich pomocą są wykrywane niepożądane dźwięki. Są one następnie anulowane za pomocą fali przeciwnej wytwarzanej przez zintegrowaną technologię.

Beyerdynamic Blue BYRD ANC i LAGOON ANC

Rezultaty są zdumiewające: niepożądane dźwięki otoczenia po prostu nie docierają do bębenków usznych, pozostaje jedynie doskonała cisza i czysta, wyraźna muzyka. Połączenie najnowocześniejszej hybrydowej technologii ANC z dziesięcioleciami doświadczenia gwarantują najlepszą jakość dźwięku bez kompromisów, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Ale to dopiero początek: dzięki innowacyjnej personalizacji dźwięku MOSAYC słuchawki te przewyższają dotychczasowe modele ANC. To nowatorskie połączenie technologii zrewolucjonizuje rynek słuchawek.

Dynamiczna personalizacja dźwięku z aplikacją MIY

Słuch jest bardzo indywidualnym doświadczeniem, które zmienia się w ciągu życia. Podobnie jak na mozaice, poszczególne elementy gubią się, zmieniając akustyczny obraz, czyniąc go niekompletnym lub niewyraźnym. Subtelne szczegóły zamazują się, znikają pojedyncze częstotliwości lub dźwięki. Innowacyjna personalizacja dźwięku MOSAYC od beyerdynamic przywraca obraz dzięki technologii Mimi Defined. Na postawie testu słuchu w aplikacji MIY (urządzenia z systemem Android i iOS) tworzony jest indywidualny profil słuchu użytkownika.

Test ten oparty jest na badaniach przeprowadzonych przez Mimi Hearing Technologies w Berlinie. Dźwięk słuchawek Blue BYRD dostosowuje się do indywidualnych możliwości dzięki spersonalizowanemu profilowi ​​słuchu. Brakujące fragmenty mozaiki są uzupełnione, aby uzyskać kompletny i olśniewający obraz dźwiękowy, pełny żywych kolorów i szczegółów. Indywidualny profil słuchu jest przechowywany w Blue BYRD, dzięki czemu można z niego korzystać z każdym bezprzewodowym źródłem dźwięku - nawet bez aplikacji. W przyszłości wszystkie słuchawki beyerdynamic z personalizacją dźwięku MOSAYC będą oznaczone odpowiednim logo. Poprzez technologię MOSAYC beyerdynamic kontynuuje udaną współpracę z Mimi Hearing Technologies i wykorzystuje najnowszą generację Mimi Defined.

Beyerdynamic Blue BYRD ANC i LAGOON ANC

Same superlatywy: Blue BYRD ANC

Nowy topowy model słuchawek dokanałowych serii BYRD od beyerdynamic wyznacza standardy we wszystkich dziedzinach: słuchawki oferują bogaty, szczegółowy i doskonale dostrojony dźwięk oraz najnowocześniejsze technologie - w tym ANC i MOSAYC. Stylowa konstrukcja imponuje wysokiej jakości materiałami i komfortem użytkowania. Słuchawki dokanałowe zostały specjalnie dostosowane do kształtu ludzkiego ucha i są wyjątkowo smukłe.

Gwarantują idealnie dopasowanie w każdej sytuacji, nie wystają z małżowiny usznej i nie naciskają na ucho, nawet gdy użytkownik leży na boku. Pasek na szyję z miękkiego, gładkiego polimeru, pięć par wkładek dokanałowych i solidne kable o aksamitnej powierzchni zapewniają wyjątkowy komfort noszenia oraz maksymalną trwałość i redukcję szumów kabla.

Wkładki dokanałowe i kratki ochronne można łatwo wyczyścić lub wymienić. Dekoracyjne panele wykonane z anodyzowanego i piaskowanego aluminium dodają elegancji.

Optymalne funkcjonowanie i najlepsza jakość dźwięku

W Blue BYRD ANC, poza najważniejszymi technicznymi rozwiązaniami, takimi jak cyfrowa aktywna redukcja szumów z technologią hybrydową i personalizacja dźwięku MOSAYC, zastosowano także najnowsze kodeki audio dla transmisji Bluetooth, takie jak Qualcomm aptX dla Androida i AAC dla urządzeń iOS. Obsługa aptX Low Latency zapewnia praktycznie pozbawioną opóźnień transmisję dźwięku z kompatybilnych źródeł, takich jak telewizory, notebooki i tablety. Uniwersalny pilot z trzema przyciskami zapewnia maksymalną wygodę, gdy słuchawki Blue BYRD ANC używane są jako zestaw słuchawkowy, i jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android i iOS. Pozwala na elastyczną kontrolę odtwarzania multimediów, połączeń telefonicznych lub asystentów osobistych (Google, Siri).

Beyerdynamic Blue BYRD ANC i LAGOON ANC

Dla większej wygody słuchawki wyposażono w pokrętło regulacji głośności. Wysokiej jakości mikrofon beyerdynamic i technologia Qualcomm cVc zwiększa klarowność głosu podczas wykonywania połączeń telefonicznych. Słuchawki są niezawodnym towarzyszem na co dzień dzięki długiemu czasowi pracy na baterii – 18 godzin z wyłączoną funkcją ANC i do 10 godzin pracy z ANC. Można je błyskawicznie naładować poprzez USB typu C, dzięki czemu będą gotowe do użycia w dowolnym momencie, nawet podczas podróży.

Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś: LAGOON ANC

Jeśli dużo podróżujesz - odkrywasz świat lub w celach biznesowych - z pewnością docenisz chwilę niczym niezakłóconej ciszy. Dzięki mobilnym słuchawkom klasy premium LAGOON ANC od beyerdynamic oaza ciszy jest w zasięgu ręki. Stylowe słuchawki nauszne z Bluetooth łączą wyjątkową jakość dźwięku z najnowszą aktywną cyfrową redukcją szumów, której intensywność można regulować na dwóch poziomach za pomocą przełącznika. LAGOON ANC brzmi doskonale nawet wtedy, gdy funkcja ANC jest wyłączona i gdy są podłączone za pomocą przewodu - zawiera w sobie całą wiedzę tradycyjnego producenta z Heilbronn w Niemczech. W trybie bezprzewodowym, z aktywowaną funkcją ANC i innowacyjną personalizacją dźwięku MOSAYC, przed użytkownikiem otwiera się zupełnie nowy świat: doskonała przyjemność muzyki bez kompromisów, bez zewnętrznych hałasów i optymalnie dostosowana do indywidualnych zdolności słuchowych.

Zaprojektowany dla wymagającego życia codziennego

Wyrafinowana, wygodna konstrukcja słuchawek LAGOON ANC czyni je idealnym towarzyszem podróży: wygodne nauszniki wykonane z wysokiej jakości pianki "z pamięcią" pokrytej syntetyczną skórą są wyjątkowo gładkie i idealnie dopasowane do anatomii ucha. Nauszniki bardzo dobrze przylegają do ucha zapewniając redukcję szumów nawet bez aktywnego ANC. Wysokiej jakości pałąk ze stali sprężynowej zapewnia wygodę – leży pewnie, ale nie za ciasno. Nauszniki można obracać i składać na płasko, co ułatwia transport w znajdującym się w zestawie kompaktowym twardym etui.

Beyerdynamic Blue BYRD ANC i LAGOON ANC

Innowacyjna obsługa zapewniająca maksymalny komfort

Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem stworzonym przez inżynierów beyerdynamic jest unikalny system Light Guide: dla większej wygody, wnętrze słuchawek jest podświetlane. Aby sprawdzić aktualny status pracy, po prostu zdejmij słuchawki i sprawdź kolor podświetlenia. Podczas noszenia słuchawek użytkownik nie zwraca na siebie uwagi otoczenia migającymi lub świecącymi diodami. Panel dotykowy na prawej słuchawce gwarantuje łatwą obsługę. Jako najnowocześniejszy zestaw słuchawkowy Bluetooth, LAGOON ANC obsługuje najnowsze kodeki audio, takie jak Qualcomm aptX, aptX Low Latency i AAC. Technologia Qualcomm cVc gwarantuje maksymalną klarowność mowy podczas korzystania ze słuchawek do rozmów telefonicznych, a komunikaty głosowe są dostępne w języku angielskim i niemieckim. Dzięki rewelacyjnej żywotności baterii, do 24 godzin z aktywnym ANC i do 46 godzin po wyłączeniu funkcji redukcji szumów, słuchawki spełnią swoje zadanie nawet podczas długich podróży, zanim będą wymagały naładowania poprzez USB typu C.

Dostępność i cena

Blue BYRD ANC będą dostępne od czerwca 2019 r. w sklepach specjalistycznych oraz internetowych. Sugerowana cena detaliczna to 999 złotych. LAGOON ANC będą dostępne w wariantach Traveller (niebieska czerń / czarny) i Explorer (szary / brązowy) od czerwca 2019 w sklepach specjalistycznych oraz internetowych. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1.599 złotych.

Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi