hi-fi

MartinLogan Installer

news |
Głośniki instalacyjne - MartinLogan Installer

Nowa seria Installer marki MartinLogan to linia niedrogich, wysokowydajnych głośników instalacyjnych ściennych i sufitowych.

Nowe głośniki produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości i wydajności i dostępne są u najlepszych dystrybutorów i instalatorów. Są łatwe w montażu i posiadają pełną gwarancję MartinLogan.Głośniki wysokotonowe z tytanową kopułką i napylane minerałami polipropylenowe elementy przetwornika gwarantują doskonałą wydajność. Malowane, perforowane i bezramkowe maskownice są montowane magnetycznie, zapewniają wysoką estetykę, są wytrzymałe, a jednocześnie dyskretne po montażu na ścianie lub suficie. Każdy model jest wyposażony w niezwykle solidny system mocowania, który mocno łączy odporne na wibracje zawieszenie ABS ze ścianą i sufitem.

Tytanowe kopułki

Tytanowe kopułki w przetwornikach wysokotonowych stosowane w całej serii Installer są tłumione i chłodzone ferrofluidem, aby zapewnić płynne działanie z niesamowitą wyrazistością w szerokiej charakterystyce.

MartinLogan Installer

Membrana przetwornika napylanego minerałami

Napylane minerałami przetworniki średnioniskotonowe z polipropylenu są wyposażone w wytrzymałe, zoptymalizowane magnesy ferrytowe i wysokiej mocy strukturę przetwornika, dzięki czemu zapewniają szczegółową wydajność i czyste, rozszerzone brzmienie basów.

Bezelowe maskownice Micro-Perf

Nowe głośniki z serii Installer wyposażone są w ultra-niskoprofilowe, lakierowane, mikroperforowane maskownice bezramkowe do niemal niewidocznej integracji ze ścianą lub sufitem. Seria magnesów ukrytych w głośniku trzyma maskownicę na miejscu, zmniejszając ryzyko wypaczenia lub uszkodzenia podczas instalacji. Aby dopasować się do nowoczesnej estetyki, opcjonalne maskownice kwadratowe są dostępne dla większości modeli sufitowych (z wyjątkiem wersji na każdą pogodę (All-weather)).

Precyzyjne, zaawansowane zwrotnice Vojtko

Starannie skonstruowane ręcznie z wykorzystaniem tylko najlepszych kondensatorów poliestrowych i cewek z rdzeniem powietrznym, zwrotnice z serii Installer wykorzystują zastrzeżoną technologię Vojtko marki MartinLogan, zapewniającą minimalizowanie zniekształceń i bezproblemową integrację przetwornika. Ta precyzyjnie dostrojona linia zachowuje nawet najbardziej mikroskopijne niuanse dźwiękowe, zachowując pełną dynamikę z dowolnego źródła.

MartinLogan Installer

Maskownice kwadratowe i wsporniki montażowe

Wsporniki montażowe są dostępne dla każdego modelu w nowej serii Installer. Dostępne są również malowane, bezramkowe, niskoprofilowe maskownice kwadratowe do głośników sufitowych przeznaczonych do użytku wewnętrznego. Akcesoria te mogą być być używane do wielu modeli głośników!

Przyjazna instalacja

Prosty, a zarazem wytrzymały system montażowy umożliwia szybki i bezproblemowy montaż. Kieszonkowe otwory na śruby pomagają utrzymać wiertło stabilnie, dzięki czemu instalacja jest bardzo prosta. Gdy nie są używane, zatrzaski mocujące są bezpiecznie trzymane w zamkniętej obudowie. Po przeniesieniu na miejsce mocno łączą obudowę z sufitem lub ścianą, zwiększając sztywność powierzchni. Jeśli kiedykolwiek zostaną usunięte, zatrzaski wycofują się i zatrzaskują w swoich obudowach.

Elastyczne, łatwe połączenie

Sprężynujące terminale głośnikowe mają większy otwór na przewód i można je łączyć za pomocą wtyku bananowego, pinu lub przewodu o grubości do 12AWG.

MartinLogan Installer

Szablony i wsporniki

Każdy głośnik zawiera pełnowymiarowy szablon instalacyjny, zawierający instrukcje i szablonu potrzebne do szybkiego montażu.

IC3 i IC3-AW - mały & potężny

Dźwięk pochodzący z przetworników wysokotonowych i 3,5" przetworników niskotonowych w tych niewielkich głośnikach, zaprojektowany z myślą o dostarczeniu możliwie najmniejszego, najmocniejszego i najbardziej dynamicznego produktu, jest żywy i bogaty w szczegóły. Zatrzaski montażowe w obu modelach zostały ulepszone do odlewanego ciśnieniowo aluminium, aby zmaksymalizować wytrzymałość, pozwalając jednocześnie na zmniejszenie fizycznych rozmiarów każdego wspornika montażowego. Nowatorska obudowa głośnika niskotonowego na IC3, uformowana bezpośrednio na obudowie, zasadniczo zamienia obudowę w kosz przetwornika niskotonowego. To rozwiązanie maksymalizuje wydajność głośnika niskotonowego, zachowując jednocześnie bardzo niewielkie wymiary.

Źródło: informacja prasowa Polpak Poland