hi-fi

Audiolab 6000N

news |
Odtwarzacz strumieniowy - Audiolab 6000N

Na nasz rynek wchodzi nowy odtwarzacz strumieniowy Audiolab 6000N, wchodzący w skład serii 6000.

Model 6000N to najnowsze dzieło Audiolab, to odtwarzacz sieciowy, który dzięki dostosowaniu stylistyki, idealnie pasuje do pozostałych członków z rodziny Audiolab serii 6000 i nie tylko. Dzięki technologii DTS Play-Fi muzyka może być przesyłana strumieniowo przez sieć bezprzewodową w formatach wysokiej rozdzielczości, a w razie potrzeby możemy łatwo rozszerzyć system do multiroom.Możemy przesyłać dźwięk strumieniowo z dowolnego źródła w sieci bezprzewodowej, w tym ze smartfonów, tabletów lub komputerów PC, a także z napędu NAS. Platforma DTS Play-Fi oferuje bogactwo opcji muzycznych z całego świata. Spotify, Tidal, HD Tracks, Deezer, Amazon Music, Napster, KKBox i Sirius XM to tylko niektóre z oferowanych serwisów.

odtwarzacz strumieniowy Audiolab 6000N (front)

Odtwarzaczem możemy sterować nie tylko za pomocą oprogramowania na telefony i tablety, ale także za pomocą smart zegarków Android Wear, jak i Apple Watch. Szybko zmieniaj przebieg sesji, bez konieczności dotykania telefonu. Urządzenie łączy w sobie ogromną funkcjonalność okraszoną wybitnym dźwiękiem, jednak aby poznać pełnię możliwości nowego 6000N zapraszamy na indywidualne odsłuchy do salonu Q21.

odtwarzacz strumieniowy Audiolab 6000N (tył)

Urządzenie występuje w kolorze czarnym i srebrnym. Niebawem będzie w pełnej dostępności. Jego cena nie została jeszcze ustalona.

Źródło: informacja prasowa Salon Q21