gadżety

SIECIOWY ODTWARZACZ MUZYCZNY LOGITECH SQUEEZBOX BOOM

news |

Nowy Squeezebox to rozwiązanie typu wszystko w jednym, wyposażono go we wbudowany wzmacniacz i wysokiej

Nowy Squeezebox to rozwiązanie typu wszystko w jednym, wyposażono go we wbudowany wzmacniacz i wysokiej jakości głośniki. Uproszczono również proces ustawień urządzenia.
„Podobnie jak odtwarzacze płyt CD zastąpiły poczciwe kasetowce, według naszych przewidywań sieciowe odtwarzacze muzyczne staną się rozwiązaniem 21 wieku” – powiedział Robin Selden, vice president and general manager of Logitech’s Streaming Media business unit. „Uproszczony proces ustawień oraz wysoka jakość dźwięku sprawiają, że Squeezebox Boom to zupełnie nowy typ odtwarzacza muzycznego”.
Żegnajcie kable
Logitech Squeezebox Boom to odtwarzacz sieciowy typu wszystko w jednym, nie wymaga podłączenia do głośników ani domowego audio. Urządzenie możemy ustawić
w dowolnym miejscu w domu, w którym znajduje się dostęp do internetu i gniazdko elektryczne. Wystarczy jedynie podłączyć urządzenie do prądu i zalogować się w domowej sieci internetowej, by uzyskać dostęp do tysięcy internetowych radiostacji, muzycznych plików cyfrowych zgromadzonych na dysku twardym komputera lub serwisów takich jak: Rhapsody, Last.FM, Slacker, Pandora i Sirius – nawet gdy komputer jest wyłączony.
Squeezebox Boom automatyczne wyszukuje dostępne sieci internetowe, po wybraniu odpowiedniej należy jedynie wprowadzić hasło dostępu- urządzenie zapamiętuje ustawienia i wszelkie hasła.
Tysiące internetowych radiostacji
Po zalogowaniu Squeezebox Boom w sieci zyskujemy dostęp do tysięcy internetowych radiostacji i milionów nagrań zgromadzonych w bezpłatnym serwisie SqueezeNetwork™. Brak zakłóceń i płynne przesyłanie danych gwarantuje bezprzewodowa technologia 802.11g oraz dwie wbudowane anteny.
Squeezebox Boom wyposażono w zintegrowany 30 watowy cyfrowy wzmacniacz oraz ¾-calowe głośniki oraz dwa 3-calowe wysokiej mocy głośniki niskotonowe long-throw. Podwójny wzmacniacz – na który składają się wysokiej jakości procesor sygnału, wzmacniacz klasy
D oraz cyfrowy crossover – zapewnia czysty dźwięk oraz redukuje pogłos i zakłócenia.
Do urządzenia można również podłączyć subwoofer oraz słuchawki.
Logitech Squeezebox Boom może również pełnić funkcję budzika. Sześć umieszczonych tuż pod wyświetlaczem przycisków umożliwia łatwy dostęp do ulubionych radiostacji, utworów
i playlist.
Dołączony do zestawu pilot wyposażono w niewielki magnes, można go umieścić na obudowie Squeezeboxa lub np. na drzwiach lodówki.
Seria urządzeń Squeezebox
Squeezebox Boom jest najnowszym urządzeniem z serii. Należą do niej również Logitech Squeezebox Duet network music system, Logitech Squeezebox network music player, oraz Logitech® Transporter™ network music player.
Cena: sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wynosi 1.269 PLN.

INFO www.logitech.pl