hi-fi

Triangle AIO3

news |
Głośnik bezprzewodowy - Triangle AIO3

Głośnik bezprzewodowy multiroom z Wi-Fi i Bluetooth czerpiący garściami z doświadczeń wyrobu klasycznych kolumn stereo.

Firma Rafko wprowadza do oferty Triangle AIO 3 - nowy aktywny głośnik bezprzewodowy klasy premium z funkcjami multiroom. Łączy on w sobie tradycyjne podejście do rzemiosła produkcji kolumn głośnikowych z nowoczesnymi technologiami, co z jednej strony zapewnia jakość dźwięku, z drugiej zaś możliwość korzystania z dobrodziejstw wysokiej jakości plików audio za pomocą aplikacji na smartfony i tablety.

Stylistyczna i funkcjonalna uniwersalność

W kuchni, salonie, czy sypialni - AIO wpasuje się do każdego wnętrza - dzięki czystym liniom i wykończeniu wysokiej klasy w ekskluzywnej tkaninie skandynawskiej marki Gabriel dostępnej w czterech wersjach kolorystycznych. Teraz Twoja ulubiona muzyka może żyć i pulsować w każdym pomieszczeniu, w którym zagości AIO.Preferujesz Bluetooth z aptX i NFC, a może DLNA? Podłączasz się do routera skrętką, czy Wi-Fi? A może chcesz trzymać muzykę na pendrive lub przesyłasz ją po zwykłym kablu analogowym mini jack? To bez znaczenia, AIO potrafi przyjąć muzykę z praktycznie dowolnego źródła i nośnika - w formacie audio do 24/192.

Głośnik bezprzewodowy Triangle AIO3

Stworzony do streamingu

AIO 3 obsługuje pełen pakiet stacji radia internetowego, w tym wszystkie polskie rozgłośnie dostępne w aplikacji TuneIN. Główną funkcjonalnością AIO pozostają dominujące na dzisiejszym rynku muzyki usługi: Deezer, Spotify i Tidal.

Głośnik bezprzewodowy Triangle AIO3

Dosłownie grająca kolumna

AIO w przeciwieństwie do praktycznie wszystkich głośników aktywnych na rynku nie posiada procesora DSP, który ingeruje w sygnał audio dopasowując jego charakterystykę do niskiej klasy głośników - tak aby ukryć ich wady.

Głośnik bezprzewodowy Triangle AIO3

W modelu AIO3 Triangle zdecydował się zastosować własne przetworniki wysokiej klasy połączone klasyczną pasywną zwrotnicą - zupełnie jak w audiofilskich kolumnach. Wzmocnienie odbywa się również w tradycyjny sposób - każdy głośnik wysoko i średniotonowy połączone zwrotnicą stanowią jeden kanał i napędzane są wspólną końcówką mocy - zupełnie jak w systemie stereo. Całość zamknięto w obudowie z litego drewna, zgodnie ze sztuką budowy kolumn stereo.

Głośnik bezprzewodowy Triangle AIO3

Aaplikacja, pilot, fizyczne przyciski

Nie każdy ma ochotę sięgać po smartfon podczas słuchania muzyki. Dlatego fizyczne przyciski na obudowie pozwalające włączyć głośnik, ustawić jego głośność i zmienić źródło sygnału oraz pilot uprzyjemniają kontakt z urządzeniem, bez konieczności wytężania wzroku.

Głośnik bezprzewodowy Triangle AIO3

Głośnik Triangle AIO 3 występuje w czterech wersjach kolorystycznych: czarny, niebieski, zielony i szary. Jego cena detaliczna wynosi 2.699 zł.

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja