kino domowe

EPSON EH-DM2 DO PROJEKCJI SUFITOWEJ

news |

Epson oferuje nabywcom projektora EH-DM2 specjalny zestaw, umożliwiający oglądanie filmów na suficie.

Epson oferuje nabywcom projektora EH-DM2 specjalny zestaw, umożliwiający oglądanie filmów na suficie. To unikalne rozszerzenie, dostępne od czerwca 2009 r., trafi bezpłatnie do wszystkich osób, które zakupią projektor EH-DM2.
Alexandro Di Caro, kierownik produktu w dziale projektorów kina domowego Epson Europe, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, mogąc zaoferować opcję rozszerzającą możliwości i zastosowanie projektora EH-DM2, dzięki czemu użytkownicy będą czerpać jeszcze większą przyjemność z kina domowego. Dodatek ten oferuje cały wachlarz możliwości, uprzyjemniając dzieciom zasypianie lub pozwalając obejrzeć romantyczną komedię w łóżku. Od teraz każdy może się cieszyć we własnym domu unikalnymi wrażeniami, jakich przysparza projekcja sufitowa”.
Przenośny projektor EH-DM2 o współczesnym wzornictwie w kolorze czarnym jest dodatkowo wyposażony w odtwarzacz DVD (kompatybilny z formatem DivX) i dwa zintegrowane głośniki o mocy 8W, dające efekt wirtualnego dźwięku przestrzennego.
EH-DM2 wyróżnia się też współczynnikiem CLO (Colour Light Output) na poziomie 1200 lumenów. Do jego konstrukcji wykorzystano innowacyjną technologię Epson 3LCD, która daje czyste, ostre obrazy nawet w jasnym otoczeniu. Projektor może współpracować z komputerami PC, aparatami cyfrowymi, konsolami do gier oraz pamięciami USB, sprawdzając się w licznych zastosowaniach multimedialnych.
Zestaw do projekcji sufitowej, dostępny tylko razem z projektorem EH-DM2, to lekka przystawka mieszcząca się w torbie na projektor, pewnie i łatwo instalowana na samym urządzeniu. Dodatek ten znajduje się w opakowaniu z projektorem. Na pudełku zamieszczono też logo zwracające uwagę na tę ograniczoną ofertę specjalną. Sugerowana cena detaliczna: 3.100 zł.

INFO www.epson.pl