hi-fi

Musical Fidelity M2si

news |
Wzmacniacz zintegrowany - Musical Fidelity M2si

W sprzedaży pojawił się nowy zintegrowany wzmacniacz stereo Musical Fidelity M2si oferujący moc 76W na kanał.

Wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity M2si to sprawdzona konstrukcja w przystępnej cenie, w której wykorzystano rozwiązania znane z legendarnych urządzeń Musical Fidelity. Sekcja sterująca M2si została oryginalnie opracowana do 1000 watowej końcówki Titan. Regulacja głośności odbywa się za pomocą scalonej drabinki rezystorowej PGA2320 od Burr-Brown, co zapewnia perfekcyjny balans między kanałami, nawet przy cichym słuchaniu.M2si oferuje 76 watów mocy ciągłej na kanał generowanej przez tranzystory bipolarne pracujące w końcówkach mocy przy obciążeniu równym 8 Ohm i 127W przy obciążeniu 4 Ohm. Dzięki temu urządzenie może wysterować większość kolumn na rynku oraz praktycznie wszystkie o zbliżonym pułapie cenowym. O zapas mocy dbają dwie baterie kondensatorów o pojemności 20.000 mF.

Zintegrowany wzmacniacz stereo Musical Fidelity M2si

Wzmacniacz można bezproblemowo wkomponować w system stereo dzięki wykorzystaniu sześciu analogowych wejść liniowych oraz wyjścia pre-out 2xRCA. Urządzenie wyposażone zostało w przedwzmacniacz klasy A z własnym obwodem zasilania. W efekcie M2si oferuje możliwość konfiguracji jako wzmacniacz lub przedwzmacniacz w jednej, kompaktowej obudowie.

Zintegrowany wzmacniacz stereo Musical Fidelity M2si

Musical Fidelity M2si oferuje brzmienie podparte mocnym, swobodnie prowadzonym basem i wysuniętą, nasyconą średnicą. Łagodna góra oraz ciepłe brzmienie podkreślają klasyczny, analogowy charakter wzmacniacza, który nawiązuje do bogatych tradycji łagodnego i barwnego brzmienia Musical Fidelity.

Cena detaliczna integry Musical Fidelity M2si wynosi 3.995 zł (kolor czarny lub srebrny).

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja