hi-fi

Focal Elegia

news |
Słuchawki - Focal Elegia

Nowe słuchawki Elegia w ofercie francuskiego Focala, to ukłon w stronę miłośników zamkniętych konstrukcji.

W ciągu zaledwie trzech lat firmie Focal udało się wypracować solidną pozycję na stosunkowo konkurencyjnym rynku ekskluzywnych słuchawek, zdominowanym głównie przez tradycyjnych graczy.Focal mocno zainwestował w badania i rozwój, jak również design słuchawek Elear, Clear oraz Utopia, co zaowocowało diametralną zmianą sposobu projektowania słuchawek. Liczne innowacje wprowadzone przez uznanych ekspertów pozwoliły francuskiej firmie szybko osiągnąć zamierzone cele.

Focal Elegia

Do tej pory gama produktów Focala składała się wyłącznie ze słuchawek otwartych. Teraz jednak przyszedł czas na kolejne wyzwanie, jakim są konstrukcje zamknięte i z tym właśnie związana jest światowa premiera modelu Elegia.

Focal Elegia

Elegia to słuchawki ekskluzywne łączące w sobie innowacje, specjalistyczną wiedzę i atrakcyjne wzornictwo, które zostały zaczerpnęte z wieloletnich doświadczeń w pracy nad poprzednimi produktami. Tak oto powstał produkt, który według producenta dostarcza niezwykłą jakość dźwięku i stanowi doskonałą ofertę w swoim przedziale cenowym.

Focal Elegia

Cena detaliczna słuchawe Focal Elegia wynosi 3.999 zł.

Źródło: informacja prasowa FNCE