hi-fi

Denon D-T1

news |
all-in-one - Denon D-T1

Kompaktowy mini system Denon D-T1 łączy mocne brzmienie z wszechstronnością streamingu bezprzewodowego.

Bazując na uznanym systemie D-M41 oraz na doświadczeniu zdobytym podczas opracowywania oryginalnych systemów Denon sprzed ponad 25 lat, mini system D-T1 wpisuje się w wielokrotnie nagradzany rodowód, oferując wspaniałe brzmienie w połączeniu z doskonałą jakością wykonania na przystępnym poziomie cenowym.Dostępny w kolorze czarnym lub w nowym, stylowym wykończeniu matowo-szarym, w komplecie z wysokiej jakości głośnikami, system D-T1 to idealne rozwiązanie dla użytkowników rozpoczynających swoją przygodę z Hi-Fi lub dla tych, którzy szukają drugiego systemu audio do sypialni, kuchni lub gabinetu. Dzięki kompaktowym rozmiarom system D-T1 jest idealnym rozwiązaniem dla osób wybierających się na uniwersytet lub studia.

Denon D-T1

Mini system D-T1 oferuje dużą wszechstronność dzięki płynnie działającemu mechanizmowi ładowania CD, który może odtwarzać zarówno standardowe płyty CD jak i pliki MP3/WMA zapisane na płytach CD-R/RW, oraz wbudowanemu tunerowi radiowemu FM/AM. System został również wyposażony w moduł Bluetooth umożliwiający bezprzewodowy streaming muzyki, podcastów, audycji radia internetowego oraz serwisów online z telefonów, tabletów, smartfonów lub komputerów. D-T1 jest także łatwy w konfiguracji, dzięki czemu można odtwarzać muzykę w ciągu zaledwie kilku minut od rozpakowania zestawu.

Denon D-T1

Cyfrowe wejście optyczne umożliwia użytkownikom przekazywanie dźwięku z telewizora przez system D-T1 w celu poprawy brzmienia i zwiększenia jakości wrażeń audio wizualnych. Wejście analogowe jest również idealne do podłączenia zewnętrznego źródła, takiego jak osobisty odtwarzacz muzyczny lub gramofon z wbudowanym korektorem Phono. System został również wyposażony w wyjście słuchawkowe, by zapewnić jak najlepsze wrażenia z osobistego odsłuchu.

Denon D-T1

W eleganckiej, wyszukanej obudowie systemu D-T1, zaprojektowanej tak, by pasowała do każdego wystroju wnętrza, zawarta została zaawansowana technologia przetwarzania dźwięku Denon, będąca wynikiem ponad stuletniego doświadczenia w projektowaniu urządzeń do odtwarzania muzyki. Także moc wyjściowa oferowana przez wzmacniacz 2×15 W to więcej niż potrzeba do wypełnienia Twojego pokoju doskonałym dźwiękiem. Zaprojektowane przez Denon głośniki wykorzystują przetwornik wysokotonowy o średnicy 25 mm, który zapewnia czystą, wyraźną górę oraz przetwornik niskotonowy o średnicy 12 cm, dostarczający mocną, obszerną średnicę. System D-T1 umożliwia kontrolę tonów, aby móc dostosować dźwięk do własnych upodobań.

Denon D-T1

D-T1 jest tak łatwy w użyciu, jak jego instalacja, dzięki czytelnemu wyświetlaczowi oraz logicznym kontrolkom. System jest dostarczany wraz z pilotem zdalnego sterowania, dając możliwość korzystania ze wszystkich funkcji z wygodnej pozycji na domowej sofie.

Denon D-T1

Najważniejsze cechy Denon D-T1:

  • Elegancki, kompaktowy oraz przystępny cenowo model klasy podstawowej dostępny w kolorze czarnym lub szarym
  • Moduł Bluetooth do bezprzewodowego streamingu muzyki z telefonów, tabletów i komputerów
  • Szczelinowy odtwarzacz CD z możliwością odtwarzania plików MP3/WMA zapisanych na płytach CD-R/RW
  • Tuner FM/AM do słuchania ulubionych stacji radiowych
  • Analogowe wejście AUX oraz cyfrowe wejście optyczne doskonale nadające się do odbioru dźwięku z telewizora
  • 2× 15 W wzmacniacz Denon plus głośniki dwudrożne, zapewniające czysty, w pełni kontrolowany dźwięk
  • Wyjście słuchawkowe
  • Możliwość kontroli tonów, pozwalający dopasować dźwięk do swoich upodobań
  • Prosta konfiguracja i obsługa, dołączony pilot zdalnego sterowania

System Denon D-T1 będzie można kupić w cenie 1.295 zł.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution