hi-fi

Triangle Secret EXT7

news |
Głośnik zewnętrzny - Triangle Secret EXT7

Rafko Dystrybucja wprowadza do oferty nowy wodoodporny głośnik zewnętrzny francuskiej firmy Triangle z serii Secret EXT7.

Triangle Secret EXT7 to głośnik zewnętrzny uniwersalnego zastosowania. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania spełnia najwyższą normę pyło- i wodoszczelności IP66, jaka może być wymagana w przypadku głośników zewnętrznych.



IP66 to norma, która oznacza, że obudowa jest całkowicie szczelna i chroniona przed silnymi strumieniami wody bez możliwości zanurzenia w wodzie. Innymi słowy, w przeciwieństwie do innych głośników zewnętrznych EXT7 może być instalowany w miejscach, które są eksponowane bezpośrednio na opady atmosferyczne.

Triangle Secret EXT7

EXT7 doskonale sprawdzi się także we wnętrzach domów oraz wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki, np. w saunie, czy w łazience. Za 100% szczelność obudowy odpowiadają specjalne mocowania uchwytu oraz kabli z wodoszczelnymi zatrzaskami, co jednocześnie chroni okablowanie oraz gniazda głośnikowe przed korozją.

Pomimo zamkniętej, pozbawionej bas refleksu, w pełni szczelnej obudowy, bas EXT7 schodzi w pomiarach producenta do 60Hz, zaś skuteczność całego układu osiągnęła wynik aż 88 decybeli. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii zawieszenia Triangle oraz membranie wykonanej super lekkiego i sztywnego aluminium (jednocześnie odpornego na korozję).

Triangle Secret EXT7

Z aluminium wykonano także głośnik wysokotonowy uzupełniony o korektor fazy, co wydatnie poprawia rozpraszanie wysokich tonów. W poprawnym odbiorze dźwięku bardzo pomaga regulowany uchwyt, w zakresie 180 stopni. Sam uchwyt jest odłączany, co sprawia, że głośnik można zamontować w inny sposób.

Głośnik Triangle Secret EXT7 dostępny jest w białym i czarnym kolorze, a jego cena została ustalonan na 2.195 zł za parę.

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja