s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Triangle Tales i Thetis

news |
Subwoofer - Triangle Tales i Thetis

Do sprzedaży wchodzą dwie serie subwooferów aktywnych: Tales dedykowane do zestawów stereo oraz Thetis przeznaczone do kina domowego.

Seria subwooferów Tales to uniwersalne urządzenia oferujące bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Sprawdzą się zarówno w kinie domowym, jak i w stereo. Subwoofery posiadają pełny zakres regulacji, w tym regulację fazy oraz komplet niezbędnych wejść pozwalający podłączać je zarówno do amplitunerów kina domowego, jak i wzmacniaczy stereo.

Seria Thetis to topowa linia subwooferów od Triangle. Oferuje zarówno modele do kina domowego, wyposażone w bas refleks, jak i modele do stereo, wyposażone w zamknięte obudowy.
W przeciwieństwie do budżetowych produktów innych marek, Triangle nie oferuje subwooferów z głośnikiem 8 calowym, który nie jest wystarczającym rozwiązaniem do większości pomieszczeń. Dlatego minimalny rozmiar głośnika zarówno w serii Tales jak i Thetis to 10 cali, czyli 25 cm, co jest wynikiem aż 20 % lepszym i wydajniejszym, w stosunku do konwencjonalnych produktów.
Triangle Tales i Thetis

W skład serii Tales wchodzą dwa urządzenia:

  • Tales 340 — układ z otwartą obudową i membraną 25cm typu sandwitch z dwiema zewnętrznymi warstwami z plecionki włókna węglowego oraz trzecią wewnętrzną z plecionki impregnowanych włókien celulozowych; moc ciągła 200W RMS, pełna regulacja fazy i komplet wejść do połączania zarówno amplitunerów kina domowego jak i wzmacniaczy stereo
  • Tales 400 — układ z otwartą obudową i membraną 30cm typu sandwitch z dwiema zewnętrznymi warstwami z plecionki włókna węglowego oraz trzecią wewnętrzną z plecionki impregnowanych włókien celulozowych; moc ciągła 300W RMS, pełna regulacja fazy i komplet wejść do połączania zarówno amplitunerów kina domowego jak i wzmacniaczy stereo

W skład serii Thetis wchodzą trzy urządzenia:

  • Thetis 380 — układ z otwartą obudową, membraną 30cm i mocą chwilową przekraczającą 500W, dedykowany do dużych pomieszczeń i systemów kina domowego. Konstrukcja subwoofera potrafi osiągnąć 20Hz, tym samym odtworzy nawet najniższe częstotliwości odpowiadająca ze kinowe efekty specjalne np wybuchy, uderzenia, implozje etc.
  • Thetis 320 — układ z zamkniętą obudową i membraną 25cm i mocą chwilową przekraczającą 400W sięgający do 25Hz, co zapewnia przetwarzanie praktycznie wszystkich instrumentów, łącznie z organami. Subwoofer dedykowany do powierzchni o metrażu powyżej 25 metrów kw.
  • Thetis 280 — układ z zamkniętą obudową i membraną 21cm i mocą chwilową przekraczającą 250W sięgający do 35Hz, co zapewnia przetwarzanie praktycznie wszystkich instrumentów, łącznie z organami. Subwoofer dedykowany do powierzchni o metrażu poniżej 25 metrów kw.

Triangle Tales i Thetis

Ceny nowych subwooferów kształtują się jak poniżej:

  • Triangle Tales 340 (czarny, biały) – 2.145 zł
  • Triangle Tales 400 (czarny, biały) – 2.595 zł
  • Triangle Thetis 280 (czarny, biały) – 3.595 zł
  • Triangle Thetis 320 (czarny, biały) – 4.795 zł
  • Triangle Thetis 380 (czarny, biały) – 6.295 zł

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja