hi-fi

Cambridge Audio Yoyo (L)

news |
Głośnik bezprzewodowy - Cambridge Audio Yoyo (L)

Stylowy głośnik bezprzewodowy model Yoyo (L) uzupełnia znaną serię głośników firmy Cambridge Audio.

Znana brytyjska firma Cambridge Audio uzupełnia swoją stylową gamę produktów z serii Yoyo poprzez dodanie modelu (L). Yoyo (L) wyposażono we wbudowany system Chromecast, który łączy w sobie prostotę i wygodę bezprzewodowego głośnika ze skalą i klasą dźwięku rozwiązań dedykowanych dla kina domowego.

Innowacyjne brzmienie

Innowacyjność Yoyo (L) widać również w jego unikalnej specyfikacji - na froncie oraz lewej i prawej ściance zainstalowano głośnik pełno-pasmowy oraz subwoofer. Każdy przetwornik napędzany jest dedykowanym wzmacniaczem wysokiej klasy o bardzo niskim poziomie zniekształceń, a wszystko to umieszczono w kompaktowej i stylowej obudowie.Przetworniki pracujące we froncie urządzenia zapewniają wyjątkową prezentację sceny dźwiękowej i budują wrażenie obecności wykonawców w pokoju, podczas gdy zamontowane na bocznych ściankach zapewniają szersze rozproszenie fal dźwiękowych, przez co osiągany jest efekt dużego, wypełniającego pokój, prawdziwie angażującego dźwięku.


Cambridge Audio Yoyo (L)

Cyfrowy procesor dźwięku (DSP) stosowany w Yoyo (L) wykorzystuje MaxxAudio, zestaw zaawansowanych narzędzi audio z firmy Waves. MaxxAudio oferuje niezrównaną jakość dźwięku, z czystszą górą i potężniejszym basem, a jednocześnie umożliwia słuchanie muzyki na wyższych poziomach głośności.
 W efekcie powstał głośnik, który wiernie odtwarza muzykę lub ścieżkę dźwiękową do filmu wypełniając dźwiękiem cały pokój, niczego nie dodając od siebie ani niczego nie tracąc z oryginalnego nagrania, dzięki czemu usłyszysz nawet najsubtelniejsze niuanse uchwycone przez realizatora w studio.

Bogato wyposażone domowe centrum muzyki

Yoyo (L) wyposażono w wyjątkowo szeroką gamę złączy, zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych, co zapewnia mu kompatybilność z dużą ilością źródeł. Oprócz połączeń przewodowych – optycznego TOSLINKA i Aux, Yoyo (L) może łączyć się również poprzez Bluetooth i Spotify Connect oraz, dla maksymalnej elastyczności, ma również złącze HDMI ARC do połączenia z telewizorem.
 Yoyo (L) ma również wbudowany Chromecast, aby bezproblemowo łączyć się z urządzeniami przenośnymi z Androidem lub iOS słuchać oraz sterować odtwarzaniem muzyki bez konieczności parowania urządzeń. 


Cambridge Audio Yoyo (L)

Wystarczy dotknąć przycisk przesyłania (Cast), a muzyka z ulubionych aplikacji będzie natychmiast dostępna za pośrednictwem Yoyo (L) i to bez logowania, czy pobierania. Podczas przesyłania muzyki możesz nadal korzystać z telefonu czy innego wykorzystywanego urządzenia, podczas gdy twoja ulubiona muzyka gra w tle. Możesz także grać, wysyłać wiadomości tekstowe, a nawet odbierać połączenia bez najmniejszego choćby zakłócenia w odtwarzaniu muzyki. Ponadto, Yoyo (L) nauczy się poleceń zmiany poziomu głośności twojego pilota do telewizora, aby zapewnić bezproblemową integrację.

Cambridge Audio Yoyo (L)

Zaprojektowany dla twojego domu


Cała seria Yoyo wykorzystuje opracowane specjalnie na potrzeby tego projektu "przejrzyste" akustycznie brytyjskie tkaniny. Materiały te zostały specjalnie stworzone w ramach ekskluzywnej współpracy ze znanymi na całym świecie brytyjskimi tkaczami z Marton Mills, by nadać wszystkim produktom z serii Yoyo wyrafinowany, wysokiej jakości i stylowy wygląd. Proces produkcyjny w Marton Mill obejmuje również zastosowanie obróbki NanoSphere, dzięki któremu tkanina ma wysoko odporność zarówno na wodę, jak i na brud.
 Dostępny w kolorze Dark Grey lub Light Grey (ciemny i jasny szary), Yoyo (L) został zaprojektowany do prostej instalacji na stoliku telewizyjnym, półce bądź szafce, by był gotowy do użytku przez całą dobę dla całej rodziny.

Cambridge Audio Yoyo (L)

Głośnik bezprzewodowy Cambridge Audio Yoyo (L) został wyceniony na 1.790 zł.

Źródło: informacja prasowa Audio Center