hi-fi

Denon CEOL N10

news |
System muzyczny - Denon CEOL N10

Denon zaprezentował lifestylowy system muzyczny Hi-Fi następnej generacji CEOL N10 z funkcjami sieciowymi i odtwarzaczem płyt CD.

Nowe urządzenie bazuje na sukcesie poprzednich czterech generacji CEOL oraz zostało wzbogacone o kompatybilność sterowania głosowego Amazon Alexa i technologię streamingu HEOS multi room, pozwalającą na płynne odtwarzanie muzyki w całym domu.Streaming muzyki wysokiej rozdzielczości z zewnętrznych urządzeń nigdy nie był prostszy, począwszy od NAS (Network Attached Storage), komputerów, urządzeń mobilnych oraz internetu, poprzez Wi-Fi, Ethernet, Airplay 2, Bluetooth oraz stary, znany port USB. CEOL obsługuje także szeroką gamę muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify i Tidal, a także radio internetowe oraz radio FM/AM. Nie zapominając o fizycznych nośnikach, CEOL N10 został wyposażony we wbudowany odtwarzacz CD.

Denon CEOL N10

Oferując zachwycające, minimalistyczne wzornictwo, CEOL N10 stanowi połączenie prostych linii geometrycznych z najnowocześniejszą technologią. Centralnym punktem jest nowo opracowany, podświetlany, dotykowy panel kontrolny zdobiący górną część urządzenia. Jako nowość w tej serii, system CEOL jest teraz dostępny również w stylowym szarym wykończeniu, a także eleganckim białym i czarnym kolorze. Dodano również ulepszony wyświetlacz OLED.

Denon CEOL N10

Zaprojektowany od podstaw dla uzyskania prawdziwie wysokiej jakości dźwięku, potężny, w pełni cyfrowy procesor wzmacniacza zawiera wbudowany cyfrowy korektor przetwarzający EQ, specjalnie dostosowany do zapewnienia optymalnej jakości dźwięku w połączeniu z zestawem głośników dwudrożnych Denon SC-N10. Te stylowe głośniki zostały zaprojektowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Denon w branży Hi Fi. Zastosowano w nich wysokiej jakości 12-centymetrowe przetworniki nisko- i średniotonowe połączone z 3-centymetrowym głośnikiem wysokotonowym i układem zwrotnicy ze starannie dobranymi elementami, które gwarantują płynność oraz naturalność dźwięku.

Denon CEOL N10

Specyfikacja Denon CEOL N10:

  • Wyrafinowany, elegancki design, o minimalistycznych gabarytach
  • Odtwarzacz CD (WMA oraz MP3), tuner AM/FM, port USB
  • Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2 i HEOS multi room audio
  • Bezprzewodowy streaming z najpopularniejszych serwisów muzycznych
  • Sterowanie głosowe Amazon Alexa
  • Dwa wejścia optyczne
  • Kompatybilność z TV dzięki wykrywaniu sygnału wejścia optycznego dla automatycznego startu urządzenia po włączeniu telewizora, funkcja uczenia się podczerwieni (IR) dla pilota telewizora
  • Dwudrożne głośniki z przetwornikiem niskotonowym o średnicy 12 cm i przetwornikami wysokotonowymi o średnicy 3 cm z miękką kopułką
  • Technologia HEOS multi room do odtwarzania muzyki w całym domu
  • Trwały, dwuwarstwowy, odporny na zarysowania panel górny

Denon CEOL N10

Odtwarzacz Denon CEOL N10 w zestawie z głośnikami SC-N10 (2.695 zł) będzie dostępny w sierpniu br.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution