s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

ODPORNE PLAZMY X10 PANASONICA

news |

Firma Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce trzy nowe modele telewizorów plazmowych HD Ready z najnowszej serii X10.

Firma Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce trzy nowe modele telewizorów plazmowych HD Ready z najnowszej serii X10. Nowe modele zostały wyposażone w panele o żywotności do 100 tys. godzin oraz Tough Panel, warstwę szkła, która chroni ekran przed uszkodzeniem.
Wszystkie telewizory charakteryzują się superszybkim czasem reakcji na poziomie 0,001 ms, który pozwala na doskonałe wyświetlanie obrazów zawierających szybko poruszające się obiekty, które często występują w grach, filmach i transmisjach sportowych. Wyraźny i czysty obraz jest też efektem zastosowania technologii odświeżania obrazu 100HZ Double Scan.
Telewizory Panasonic z serii X10 przeznaczone są dla całej rodziny – cechą charakterystyczną obrazu generowanego przez nowe telewizory jest łagodność dla oczu osiągana dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii plazmowej. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o stan wzroku swoich pociech. Odbiorniki tej linii wyposażono też w tzw. VIERA Tough Panel – warstwę szkła chroniącą panel przed mechanicznymi uszkodzeniami. Tak chroniony telewizor wytrzyma na przykład uderzenie dziecięcą zabawką lub pilotem. Dzięki temu unikniemy takich przykrych niespodzianek, jak zarejestrowane na tych filmikach:

Ponadto telewizory firmy Panasonic wyposażone są w oszczędny tryb ‘Eco’ pozwalający na dostosowanie parametrów obrazu do warunków zewnętrznych i osiągnięcie znacznej redukcji zużycia energii. Seria X10 jest również jest przyjazna środowisku dzięki użyciu długowiecznych (do 100 tys. godzin pracy) paneli wykonanych w technologii bezołowiowej, która w znacznym stopniu ułatwia recykling produktów.
Dzięki wielu zaawansowanym rozwiązaniom telewizory plazmowe HD Ready serii X10 (TX-P50X10E, TX-P42X10E, TX-P37X10E) oferują wcześniej niespotykaną jakość w tym segmencie cenowym. Charakteryzują się kontrastem dynamicznym na poziomie 2.000.000:1 (natywny 20.000:1). Wyposażono je również w technologię przetwarzania dźwięku V-Audio Surround oraz funkcje sterowania wieloma urządzeniami VIERA Link i VIERA Image Viewer pozwalającą na łatwe przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora.
Telewizory dostępne są już w sprzedaży w sugerowanych cenach detalicznych: TX-P50X10E – 5.399 PLN TX-P42X10E – 3.799 PLN TX-P37X10E – 3.599 PLN
INFO http://www.panasonic.pl