hi-fi

Denon AH-D5200 i AH-D1200

news |
Słuchawki - Denon AH-D5200 i AH-D1200

Nowe, stylowe słuchawki wokółuszne oferujące słynny dźwięk Denon, doskonałe w czasie podróży oraz w codziennym użytkowaniu.

Nowe eleganckie modele słuchawek wokółusznych Denon AH-D5200 oraz AH-D1200 bazują na 50-letnim doświadczeniu w innowacyjności w dziedzinie techniki słuchawkowej, która gwarantuje wyjątkowy dźwięk zarówno w podróży jak i w domowym zaciszu.Wykonano je ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna i metalu, z wykorzystaniem zastrzeżonych, autorskich rozwiązań.

słuchawki Denon AH-D5200

Denon AH-D5200

Dostarczając najczystszy możliwy dźwięk, który jest jednocześnie szczegółowy i dokładny, słuchawki AH-D5200 wykorzystują naturalne właściwości akustyczne swojej pięknej obudowy z drewna Zebrawood, aby zmniejszyć niepożądane rezonanse.

Co więcej, wykonane w Japonii przetworniki FreeEdge o średnicy 50 mm stworzone zostały z materiałów starannie dobranych pod względem wysokiej sztywności oraz małej masy.

To zaawansowane rozwiązanie autorskiej konstrukcji Denon eliminuje niepożądane zniekształcenia na membranie, ponadto przetworniki są montowane na przegrodach z żywicy redukujących drgania.

Te miękkie, starannie dobrane pod względem brzmienia materiały ułatwiają membranom poruszanie się w odpowiedzi na sygnał muzyczny bez zniekształceń, zapewniając uzyskanie możliwie najczystszego dźwięku.

Kontrastując z organicznym drewnianym wykończeniem, wytrzymałe muszle z odlewanego aluminium wieńczą design modelu Denon AH-D5200, zapewniając trwałość oraz doskonale ergonomiczny kształt. Uniwersalna, lekka konstrukcja pozwala na wygodne i długotrwałe słuchanie ulubionej muzyki, dzięki komfortowi zapewnionemu przez wysokiej jakości miękką skórę ekologiczną, którą cechuje odporność na intensywne użytkowanie i trwałość.

słuchawki Denon AH-D1200

Denon AH-D1200

Wyjątkowe wykończenie w brązowym, mosiężnym oraz białym kolorze uzupełnia bardziej tradycyjny, czarny design. Słuchawki AH-D1200 są idealnym towarzyszem w podróży, oferującym doskonały dźwięk. Nowoczesna konstrukcja idealnie sprawdzi się w czasie codziennych dojazdów do pracy, a nawet dłuższych podróży.

Wytrzymałe materiały doskonale pasują do spektakularnego brzmienia – dzięki monochromatycznym, aluminiowym muszlom, wykończonym miękką skórą ekologiczną. Nauszniki wypełnione zostały specjalnie zaprojektowaną pianką 3D z pamięcią kształtu, która minimalizuje nacisk boczny, a zastosowane lekkie materiały pozwalają na słuchanie ulubionych utworów komfortowo przez dłuższy czas.

Wygoda użytkowania została uzyskana dzięki składanej konstrukcji oraz etui, dzięki którym słuchawki AH-D1200 oferują mobilność i są łatwe do przechowywania. Co więcej, pozwalają prowadzić rozmowy telefoniczne dzięki odłączanemu kablowi z wbudowanym mikrofonem, a pilot z trzema przyciskami umożliwia płynną regulację głośności oraz sterowanie odtwarzaną muzyką.

słuchawki Denon AH-D1200

Słuchawki Denon AH-D5200 oraz AH-D1200 są dostępne w sprzedaży u autoryzowanych dealerów i kosztują odpowiednio 1.999 zł i 599 zł.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution