hi-fi

Neo High End w dystrybucji RCM

news |
Neo High End w dystrybucji RCM

Neo High End to młoda firma pochodząca zza naszej południowej granicy wyspecjalizowana w produkcji stolików pod komponenty hi-fi.

Portfolio słowackiej firmy Neo High End, to jak na razie obejmuje jeden model kolumn (kolejne w przygotowaniu) oraz meble przeznaczone pod urządzenia audio-wideo wysokiej klasy.Kolumny o nazwie Alpha to konstrukcja dwudrożna o oryginalnym wzornictwie wykorzystująca głośniki ceramiczne Acutona. Obudowa wykonana z MDF-u jest malowana lub oklejana naturalnym fornirem i wykańczana w macie lub wysokim połysku. Zaznaczyć należy że jakość wykończenia stoi na naprawdę wysokim poziomie. Dźwięk każdy weryfikuje sam, ale jest on spójny i bardzo bogaty.

Ceny zaczynają się od 42.000 zł i są uzależnione od wykończenia.

Neo High End w dystrybucji RCM

Neo High End w dystrybucji RCM

"Szafki" pod sprzęt ogólnie dzielą się na takie z trzema nogami, Tripod i czterema nogami, Quattron, plus ich odmiany Double Quattron i Double Tripod. Maja budowę modułową, a do ich montażu nie potrzebujemy żadnych narzędzi.
Obciążalność półki wynosi 70 kg dla Quattrona i 60 kg dla Tripoda. W przypadku posiadania sprzętu o mniejszej wadze oba meble występują także w wersji light. "Nogi" we wszystkich wersjach mają regulowaną wysokość. Wykończenie tak jak w przypadku kolumn jest na najwyższym poziomie.

Ceny zaczynają się od ok. 1.000 zł za piętro Tripod Light/Tripod i ok. 2.200 zł za piętro Quattron.

Źródło: informacja prasowa RCM