hi-fi

MEE Audio CMB BAL SET

news |
MEE Audio CMB BAL SET

Rafko wprowadza do sprzedaży uniwersalny zestaw składający się z zbalansowanego kabla wymiennego do słuchawek dokanałowych i kompletu adapterów.

Zestaw MEE Audio CMB BAL SET składa się z wysokiej klasy uniwersalnego kabla słuchawkowego ze złączami MMCX (Micro-Miniature Coaxial) terminowanego wtykiem micro jack 2,5mm oraz trzech adapterów: zbalansowanego 3,5mm, niezbalansowanego 3.5mm oraz najnowszego standardu 4,4mm.Kabel można podłączyć do słuchawek wszystkich producentów, które wyposażone są w złącza MMCX, w tym do modeli MEE Audio Pinnacle P1, Pinnacle P2 oraz M7 Pro.

W pełni zbalansowana budowa kabla ogranicza do minimum przenoszenie szumów i przygłosów, natomiast 4-rdzeniowa konstrukcja z dwoma izolowanymi, posrebrzanymi przewodnikami OFC 99,99% na kanał wydatnie podnosi jakość dźwięku w kategoriach przestrzenności i detaliczności, a przy tym spełnia wszelkie wymogi mobilnych systemów hi-end.

MEE Audio CMB BAL SET

MEE Audio pełnymi garściami czerpie z rozwiązań, które sprawdziły się we wcześniej wprowadzonych produktach. Dzięki doświadczeniu w budowaniu słuchawek sportowych, producent wie, jak zapewnić nie tylko znakomite brzmienie, ale także odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także na pot, wodę czy efekt mikrofonowania.

Zastosowanie wysokiej klasy surowców przy produkcji wtyków czyni je odpornymi na luzowanie w skutek intensywnego uytkowania. Przejściówki przesyłają sygnał praktycznie bez słyszalnych strat.

Przykładowe zastosowanie wtyków kabla i przejściówek MEE Audio CMB BAL SET:

  • Kabel 2.5mm stereo zbalansowany: odtwarzacze Astell&Kern, Lotoo, Cayin, thebit, Onkyo, FiiO, iBasso, Luxury & Precision
  • Przejściówka 3.5mm stereo zbalansowana: odtwarzacze HiFiMAN, LH Labs, Cowon
  • Przejściówka 4.4mm stereo zbalansowana: odtwarzacze Sony
  • Przejściówka 3.5mm stereo niezbalansowana: wszystkie urządzenia ze standardowym wyjściem słuchawkowym, np. smartfony Apple, Samsung, Huawei, LG i inne

Cena detaliczna zestawu MEE Audio CMB BAL SET wynosi 439 zł.

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja