s-e-r-v-e-r-a-d-s

wszystkie

PROJEKTOR SANYO PLC XTC50

news |

Model PLC XTC50 jest nowym członkiem rodziny projektorów SANYO do zastosowań profesjonalnych. Dzięki pierwszemu w

Model PLC XTC50 jest nowym członkiem rodziny projektorów SANYO do zastosowań profesjonalnych. Dzięki pierwszemu w branży systemowi automatycznej wymiany lampy ALSS i opracowanemu przez SANYO systemowi wymiany filtra AMF, producent skutecznie wydłuża żywotność swoich produktów i obniża koszty wiążące się z ich konserwacją. W rezultacie projektor PLC XTC50 to urządzenie szczególnie dobrze nadające się do instalacji stałych i nieprzerwanej pracy.
Nowy system automatycznej wymiany lampy – ALSS – upraszcza utrzymywanie go w sprawności technicznej. Można go docenić szczególnie w przypadku projektorów zainstalowanych na stałe lub w miejscach trudnodostępnych. Użycie dwóch lamp w PLC XTC50 wydłuża czas jego nieprzerwanej pracy do 6000 godzin, a więc aż dwukrotnie w porównaniu z żywotnością jego konwencjonalnych odpowiedników. Dwie zainstalowane w nim lampy mogą pracować na zmianę lub kolejno – w tym przypadku druga lampa używana jest po zużyciu się pierwszej. Sposób wykorzystania lamp zależy od zaawansowanych ustawień, wprowadzonych przez użytkownika. Rezultatem jest spadek kosztów eksploatacji i konserwacji, znika też problem przechowywania zapasowych lamp.
Opracowany przez firmę SANYO system AMF (Active Maintenance Filter) wykrywa niedrożność filtra i wymienia go na nowy, przewijając stopniowo z zainstalowanej szpuli. Kaseta z filtrem starcza aż na dziesięć takich operacji, co oznacza nawet 10.000 godzin bezobsługowej pracy. Gdy wszystkie dziesięć odcinków filtra ulegnie zużyciu, w jego miejsce instaluje się nowy zestaw filtrów. Wymiana kasety z filtrem jest banalnie prosta i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. XTC50 to idealny wybór dla nabywców poszukujących urządzeń do pracy ciągłej – np. dla potrzeb reklamy wizualnej lub prezentacji na targach i innych wydarzeniach biznesowych. W zestawie z projektorem znajduje się pilot, umożliwiający jego wygodną, zdalną obsługę.
Trwały panel 3LCD, w jaki wyposażono projektor PLC XTC50, pozwala uzyskać ostry, realistyczny obraz o rozdzielczości XGA (1024 x 768) i kontraście 1100:1, jasność 5000 ANSI lumenów gwarantuje zaś jego olśniewające barwy. Zużycie energii przy pracy w trybie oszczędnym wynosi przy tym zaledwie 375 W.
PLC XTC50 to sprzęt bardzo elastyczny także pod względem wyboru pozycji, w jakiej ma być instalowany. Brak ograniczeń dla pozycji projektora w poziomie – daje on pełną dowolność 360 stopni. W maksymalne zwiększenie elastyczności użycia PLC XTC50 ma swój wkład także funkcja odchylania obiektywu: dzięki niej, kąt projekcji można przystosować do lokalnych warunków przestrzennych, i to w zakresie aż +50% w pionie i +/-15% w poziomie. Korekta zniekształcenia trapezowego o +/- 40 stopni w pionie i +/- 20 stopni w poziomie pozwala zawsze zyskać doskonały kształt obrazu.
Premierowy pokaz projektora odbędzie się w dniach 3-5 lutego br. na targach „Integrated Systems Europe” w Amsterdamie.
PLC XTC50 trafi do specjalistycznych sklepów w połowie lutego.
Sugerowana cena detaliczna wynosi 15.999 PLN + VAT.
INFO http://www.sanyo.pl