s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS

news |
niezdefiniowano - TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS

Polski producent TAGA Harmony, wprowadził na rynek nowe kolumny naścienne z serii Audio-Video model TAV OW-60 LCRS.

Seria TAGA Harmony AUDIO-VIDEO składa się z bestsellerowych zespołów głośnikowych zaprojektowanych tak, żeby idealnie pasowały do systemów dwukanałowych i kina domowego. Kolumny z tej serii wyróżniają się znakomitym stosunkiem ceny do jakości i możliwości.

Seria Audio-Video charakteryzuje się przestrzennym dźwiękiem, głębokim basem, imponującą dynamiką, precyzyjną lokalizacją źródeł pozornych, niskimi zniekształceniami. Model TAV OW-60 LCRS przeznaczona jest do pracy w kanałach frontowych (lewym i prawym), centralnym i surround.
Kolumny są gotowe do montażu naściennego w orientacji pionowej i poziomej lub może być dyskretnie umieszczona w niestandardowej zabudowie. Dzięki smukłej konstrukcji jest idealnym partnerem dla nowoczesnych zakrzywionych telewizorów. Projekt TAV OW-60 LCRS oparty jest na technologiach zapożyczonych z modelu TAV-616F, ale z modernizacjami wymaganymi przez jej specyficzną konstrukcję.
TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
Nowe kolumny TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS dedykowane są dla wymagających entuzjastów kina domowego, którzy szukają najlepszego dźwięku i dla tych, którzy cenią prostotę i dyskrecję.

Cechy TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS:

  • TLIE (Taga Low Interference Enclosure) – nowa elegancka obudowa jest teraz jeszcze bardziej sztywna, a więc mniej podatna na wibracje powodujące podkolorowania w dźwięku. Wykonano ją ze ścianek MDF 12mm i 27mm na panelu przednim
  • Panel przedni TWG z jedwabną kopułką głośnika wysokotonowego zapewnia bardzo szczegółowy i transparentny dźwięk z szeroką dyspersją
  • Nowy głośnik średniotonowy oparty na technologii wooferów TAV-616F. Jest bardzo lekki i sztywny oferując bogate i precyzyjne tony średnie
  • Zaawansowana konstrukcja głośników niskotonowych szybko reagujących na zmiany w dynamicznych przejściach dźwięku
  • Pierścienie dekoracyjne z czystego aluminium są eleganckie i podkreślają wyjątkowy charakter kolumn
  • Prosty i bezpieczny montaż (horyzontalnie oraz wertykalnie) zapewniony przez cztery uchwyty ścienne
  • Głebokość zaledwie 15cm!
  • Zdejmowane maskownice

TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS
Nowa kolumna TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS dedykowana jest dla wymagających entuzjastów kina domowego, którzy szukają najlepszego dźwięku i dla tych, którzy cenią sobie prostotę i dyskrecję.
Źródło: informacja prasowa Polpak Poland