kino domowe

PANASONICA ZESTAW KD Z ODTWARZACZEM BLU-RAY

news |

Firma Panasonic zaprezentowała na CES 2009 dwa nowe 7.1-kanałowe systemy kina domowego z odtwarzaczem

Firma Panasonic zaprezentowała na CES 2009 dwa nowe 7.1-kanałowe systemy kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray wyposażone w bezprzewodowe głośniki satelitarne i zintegrowaną stację dokującą dla iPoda. Nowe modele - SC-BT200 i SC-BT300, posiadają po siedem głośników plus subwoofer, dzięki którym widzowie mogą cieszyć się znakomicie oddającym rzeczywistość dźwiękiem przestrzennym.
Zastosowane w przednich i centralnym głośniku membrany bambusowe o mocno splecionych włóknach, pozwolą uzyskać jeszcze lepszą wierność dźwięku na szerokim zakresie częstotliwości. Ponadto, subwoofer typu Kelton złożony z dwóch komór wewnętrznych sprawi, że z zestawów SC-BT200 i SC-BT300 wydobywać się będzie głęboki, potężny dźwięk basowy.

W nowych modelach kina domowego SC-BT200 i SC-BT300 zastosowano przewodnik Smart Setup, korzystający z nawigacji interfejsu użytkownika GUI, aby umożliwić użytkownikom optymalne ustawienia zestawu. Po podłączeniu zestawów SC-BT300 i SC-BT200 do sieci można ściągnąć dodatkowe treści w formacie Blu-ray, jak również grać w gry za pośrednictwem funkcji BD-Live (Profile 2.0).
Oba modele zestawów kina domowego Panasonic zostały wyposażone w uniwersalną stację dokującą dla iPoda, która ułatwia użytkownikom odtwarzanie ich ulubionych filmów i muzyki.

Zestawy kina domowego Panasonic SC-BT200 i SC-BT300 są także bardziej przyjazne środowisku. Udoskonalenia wprowadzone w zakresie poboru mocy, drastycznie obniżyły zużycie energii w trybie czuwania. Dodatkowo, poprzez dostosowanie zużycia energii do zmieniających się sygnałów dźwiękowych, modele te oszczędzają energię także podczas działania. W wyniku tych unowocześnień modele SC-BT200 i SC-BT300 zużywają o 20% mniej energii niż wprowadzony w ubiegłym roku zestaw kina domowego Blu-ray Panasonic SC-BT100.
Obydwa modele dostępne będą wiosną 2009 roku, ale ich ceny nie są jeszcze znane.

INFO http://panasonic.pl