hi-fi

Audio Physic w ofercie firmy E.I.C.

news |
Audio Physic w ofercie firmy E.I.C.

Niemiecki producent kolumn klasy hi-end firma Audio Physic zdecydowała się powierzyć dystrybucję swoich wyrobów na naszym rynku firmie E.I.C. Sp. z o.o.

Firma Audio Physic jest bardzo dobrze znana na rynku audio od ponad 30 lat. Cieszy się ogromną renomą i uznaniem, a wiele jej konstrukcji zdobywało i zdobywa wyróżnienia i nagrody na całym świecie. Od lat mottem firmy jest "No loss of fine detali", które w pełni oddaje charakter produkowanych przez nią kolumn.Oferta producenta jest bardzo szeroka. Zawiera jedenaście modeli podłogowych, trzy modele podstawkowe, trzy głośniki centralne, kolumnę ścienną i aktywny subwoofer. Poczynając od niedrogich modeli dla początkujących miłośników reprodukcji z najwyższą jakością modelu Classic 5, po przez całą serię Classic oraz bardzo popularne modele Tempo Plus i Avanti przez nowe Virgo III i Avantera III, a na ekstremalnie zaawansowanym technologicznie, wprowadzonym z okazji 30 lecie istnienia firmy, modelu Cardeas 30 LJE. Wszystkie konstrukcje cechuje wielka dbałość o wyeliminowanie szkodliwych drgań i wibracji powstających w czasie odtwarzania muzyki. Cechą charakterystyczną reprodukcji muzyki przez kolumny głośnikowe Audio Physic jest wręcz holograficzna stereofonia i budowanie wielkiej przestrzeni w szerz i głąb sceny dźwiękowej.

W ofercie firmy znajdują się eleganckie szklane podstawki pod monitory, podkładki magnetyczne pod kolumny, tradycyjne wkręcane nóżki pod kolumny i podkładki magnetyczne pod inne urządzenia audio np. odtwarzacze CD, wzmacniacze, przetworniki D/A, streamery czy gramofony.

Źródło: informacja prasowa E.I.C.