hi-fi

TAGA Harmony DA-300 v.3

news |
TAGA Harmony DA-300 v.3

To już trzecia odsłona przetwornika cyfrowo-analogowego polskiej marki TAGA Harmony

Katalog produktów TAGA Harmony powiększył się ostatnio o kolejny nowy produkt - przetwornik C/A. Jest to trzecia, unowocześniona wersja przetwornika - model DA-300 v3. Mamy ponownie do czynienia z niewielkimi wymiarami obudowy, ale to nie jest żadną przeszkodą w tym żeby konwertował sygnał cyfrowy audio na wysokiej jakości sygnał analogowy z czystszym, bogatszym i potężniejszym brzmieniem niż poprzednie wersje tego urządzenia.DA-300 v.3 umożliwia podłączenie wielu cyfrowych źródeł dźwięku za pomocą jednego z trzech wejść cyfrowych (USB, optyczne i koncentryczne), a wbudowany USB-DAC wysokiej rozdzielczości - 32bit/384kHz PCM, DSD (ESS Sabre32 Reference ES9018K2M z opatentowaną technologią Time Domain Jitter Eliminator i układem SA9227) zapewnia wysoką jakość dźwięku.

przetwornik C/A TAGA Harmony DA-300 v.3

DA-300 v.3 dysponuje wejściem USB i wyjściem analogowym z solidnymi gniazdami RCA klasy audiofilskiej zapewniającymi najlepszy transfer sygnałów.

przetwornik C/A TAGA Harmony DA-300 v.3

Dzięki eleganckiej obudowie wykonanej ze stali i aluminium, prezentuje się ładnie, a jego niewielki wymiary sprawiają, że nie będzie problemu ze znalezieniem dla niego miejsca przy systemie audio, komputerze, konsoli do gier wideo. Może być praktycznie "niewidoczny" dla naszych oczu, ale dostarczy wielu emocji podczas słuchania ulubionych utworów w wersjach cyfrowych.

Cena przetwornika C/A TAGA Harmony DA-300 v.3 wynosi 1.199 zł.

Źródło: informacja prasowa Polpak Poland